پهلوان خستگی ناپذیر و قهرمانان موثر در میادین بین المللی

اختصاصی پرش: با حضور اسماعیل پهلوان بعنوان متولی ورزش آمل اتفاقات بزرگی در این شهرستان به وقوع پیوست.

 

پهلوان
پهلوان در تشریح عملکرد ورزشی آمل با بیان اینکه علی شفیعی بعنوان بازیکن در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال در شیکاگو ایالات متحده حضور داشت گفت: توانستیم در مسابقات بین المللی بسکتبال با ویلچر ترکیه با مربیگری مسعود فلاح به مقام سوم دست یابیم.
وی تصریح کرد: وحید سعادت پور بعنوان بازیکن در مسابقات بین المللی بسکتبال با ویلچر ترکیه حضور داشت و عنوان سوم این دوره از مسابقات کسب شد.
وی به حضور حکیم منصوری بعنوان بازیکن در مسابقات بین المللی بسکتبال با ویلچر ترکیه و کسب عنوان سوم اشاره کرد و یادآور شد: علی دهقان از آمل بعنوان مربی در کادر فنی تیم ملی ووشوی بزرگسالان حضور داشت.
پهلوان به کسب یک نشان طلا و یک برنز توسط محمدیزدانی در مسابقات دوومیدانی کارگران جهان در کشور اسپانیا اشاره کرد و افزود: کسب عنوان قهرمانی کشتی فرنگی جوانان آسیادر تایلند با مربیگری حسن حسین زاده صورت گرفت.
متولی ورزش آمل از کسب نشان طلای وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان آسیا در تایلند توسط امیرحسین زارع خبر داد و تصریح کرد: امیرحسین اسفندیار در ترکیب تیم ملی والیبال جوانان و حضور در رقابت های جهانی بحرین حضور فعال داشت.
وی به سرمربیگری بهروز عطایی در رقابت های والیبال جوانان جهان در کشور بحرین اشاره کرد و گفت: حسین کاظمی در رقابت های والیبال جوانان جهان در کشور بحرین مربیگیری کرد.
پهلوان خاطر نشان کرد: تیم والیبال جوانان جهان توانست با شایسته به عنوان قهرمانی جهان دست یابد.
وی به حضور امیر رضا ناصری در اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان اعزامی به رقابت های جهانی ۲۰۱۹ اشاره کرد و گفت: حضور امیرحسن ثقفی در اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان و ثبت رکود میل گیری سنگین ۳۰ کیلیویی توسط علیرضا ارجین از دیگر عملکردهای درخشان ورزشکاران آملی محسوب می شود.
متولی ورزش آمل با بیان اینکه این شهرستان مهد استعدادهای ورزشی است گفت : با رفع موانع پیش روی ورزشکاران آملی خواهیم توانست با اقتدار بیش از پیش در ورزش کشور موثر واقع شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو