پنج شنبه تمامی ادارات مازندران تعطیل است

نسیم ورزش : استاندار مازندران با توجه به کاهش شدید دمای هوا و افزایش مصرف برق و گاز ، ادارات مازندران را برای روز پنجشنبه تعطیل اعلام کرد .

 

ادارات مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ستاد مدیریت بحران مازندران در دقایق پایانی چهارشنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که تنها دستگاههای خدمات رسان شامل بانک ها ، شهرداری ها ، بیمارستان ها ، فرمانداری ها ، ادارات راهداری و حمل و نقل ، شرکت گاز ، آب و برق تعطیل نیست .
به نوشته این اطلاعیه ، با توجه به وضعیت اضطراری استان به خاطر برف و سرمای کم سابقه ، مدیران کل دستگاههای اجرایی در آماده باش هستند.
هواشناسی مازندران دمای هوای شهر ساری را در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه ۲ درجه زیر صفر اعلام و پیش بینی کرد که طی ساعات آینده از این هم سردتر شود.
هم اکنون گرم ترین نقطه مازندران رامسر با دمای هوای ۲ درجه بالای صفر و سیاه بیشه با دمای ۱۱ درجه زیر صفر است .
مدیرعامل شرکت گاز مازندران هم از افزایش ۳۰ درصدی مصرف گاز در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد که میزان مصرف از ۲۷ میلیون متر مکعب فراتر رفته است .
بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون گاز خانگی بخش های زیادی از شهرستان های آمل و بابل قطع است .
شرکت گاز مازندران قطع کردن گاز صنایع بزرگ و پرمصرف را از سه شنبه شب به اجرا گذاشت و روز چهارشنبه هم صنایع دارای سامانه سوخت دوم به سمت مصرف سوخت جایگزین هدایت شدند.
تمامی مراکز عرضه سی ان جی مازندران هم از صبح چهارشنبه تعطیل شد تا از میزان افت فشار گاز استان جلوگیری شود.
فشار گاز بیرون شهری در مازندران شامگاه چهارشنبه بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت گاز استان به ۱۳۰ رسید در حالی که در وضعیت عادی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ است . فشار گاز درون شهری هم از ۲۵۰ در وضعیت عادی به ۳۰ در نخستین ساعات امشب افت کرده بود.
برف و سرما همچنین برق و آب برخی مناطق مازندران را روز چهارشنبه قطع کرده بود که با تلاش اکیپ های امدادی تا حدود زیادی این مشکلات رفع شده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو