پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مازندران افتتاح شد

نسیم ورزش : مراسم افتتاحیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان مازندران در دبیرستان موسی بن جعفر(ع) شاهد دختران بابلسر برگزار شد.

 پنجمین دوره المپیاد ورزشی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حبیب حسین زادگان در مراسم پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان که در دبیرستان موسی بن جعفر(ع) شاهد دختران بابلسر برگزار شد با اشاره به اینکه جزء استان های جوان کشور محسوب می شویم که بیش از ۵۰۰ هزار دانش آموز در مدارس استان در حال تحصیل هستند، خاطرنشان کرد: مازندران دارای ۱۶۰ هزار ورزشکار سازمان یافته است که بخش اعظمی از این نفرات دانش آموز هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: اگر همکاری خوب و مناسب بین دو دستگاه آموزش و پرورش و ورزش و جوانان که دو دستگاه معتبر در حوزه اجتماعی هستند با مدارس وجود داشته باشد و دانش آموزان بتوانند حداقل یک رشته ورزشی را به صورت حرفه ای دنبال کنند این المپیاد می تواند زمینه ساز فعالیت و تحرک بدنی باشد.
حسین زادگان تصریح کرد: خوشبختانه اداره کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان استان مازندران به صورت جدی اهداف کوتاه مدت و بلندمدت را دنبال می کنند و انشاء الله به شرایط ایده آلی برسیم که خانواده ها، مردم و ورزشکاران ما بتوانند هفته ای سه بار ورزش کنند و این تحرک بدنی موجب تضمین سلامت آنها شود.
سهرابی رییس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش مازندران نیز در این مراسم گفت: این المپیاد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و با هدف کشف و شناسایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان مستعد همه ساله برگزار می شود و نفرات برتر از مرحله شهرستانی به مراحل استانی و کشوری راه می یابند.
وی مواد برگزاری رشته های ورزشی المپیاد را متناسب با امکانات و شرایط هر مدرسه بیان داشت و اظهار کرد: سال گذشته ۱۸۰ هزار دانش آموز در المپیاد ورزشی شرکت کردند و امسال انتظار داریم تعداد نفرات شرکت کننده بیشتر شود.
گفتنی است درمراسم افتتاحیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان مازندران حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، طوسی مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران، سید علی ساداتی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران، سهرابی رییس اداره تربیت بدنی این اداره کل، مهاجری نژاد و ابراهیم زاده، روسای ادارات آموزش و پرورش و ورزش و جوانان بابلسر حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو