چرا پنالتی نساجی در ۹۰ سانسور شد؟

نسیم ورزش : چرا پنالتی نساجی در ۹۰ سانسور شد؟/  بررسی اشتباهات داوری دیدار دو تیم نساجی مازندران و تراکتورسازی و نادیده گرفتن خطای پنالتی برای نساجی باعث ناراحتی هواداران و تیم نساجی از عادل فردوسی‌پور و برنامه نود شد.
پنالتی نساجی در 90
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نساجی‌چی‌های قائمشهری حالا از عادل فردوسی‌پور دل‌خورند. آن‌ها که بعد از سفر میثاقی به قائمشهر و پخش ترانه «ای امید شهر خسته» به صف حامیان برنامه ۹۰ پیوسته بودند، بعد از لیگ برتری شدن از عادل گلایه داشتند که چرا به اشتباهات داوری علیه نساجی نمی‌پردازد. آن‌ها حالا یک دلیل تازه برای ناراحتی از عادل دارند؛ فردوسی‌پور دوشنبه شب روی خطای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نساجی مانور داد، اما صحنه مشکوک پنالتی در محوطه جریمه تراکتور را اصلاً پخش نکرد.

هواداران نساجی در فضای مجازی تصاویری از آن صحنه دقیقه ۹۰ که طیبی روی محمدمهدی نظری خطا کرد را به اشتراک گذاشتند و از فردوسی‌پور پرسیدند چرا این صحنه در برنامه‌اش کارشناسی نشد؟

حتی محمد کاظمی، قائم‌مقام باشگاه نساجی هم در ارتباط تلفنی با فردوسی‌پور از عادل پرسید چرا آن صحنه در برنامه ۹۰ پخش نشده که فردوسی‌پور در جواب گفت: در آن صحنه، طیبی فقط توپ را زد و خطایی نبود.

این توضیح اما نساجی‌چی‌ها را قانع نمی‌کند. آن‌ها معتقدند چون هواداران تراکتور نسبت به عادل فردوسی‌پور و برنامه‌اش گارد دارند، عادل برای آن که دوباره با آن‌ها وارد دعوا نشود صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تراکتورسازی را سانسور کرده است. آن‌ها تصاویری از بازی را در اختیار دارند که ثابت می‌کند طیبی، مهاجم نساجی را در محوطه جریمه سرنگون کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو