پشتوانه سازی با نگاه علمی به ورزش تنیس موجب توسعه این رشته ورزشی می شود

 
نسیم ورزش: معاون توسعه امور فنی ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: پشتوانه سازی با نگاه علمی به ورزش موجب توسعه و گسترش ورزش در سطح استان می شود
98745
 غلام رضا رضوی در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان تصریح کرد: پشتوانه سازی با نگاه علمی موجب رشد و توسعه ورزش استان به ویژه رشته تنیس می شود.

وی با بیان اینکه ورزش تنیس نیز همچون دیگر رشته های ورزشی مازندران می تواند موفق باشد، اذعان داشت: تنیس یک رشته ورزشی مفرح است که با فعالیت و حمایت بیشتر باید در بین خانواده ها گسترش یابد.
معاون توسعه امور ورزش قهرمانی مازندران با بیان اینکه مجمع انتخاباتی تنیس به نوعی مراسم تودیع و معارفه نیز محسوب می شود، گفت: حسین زادگان مدیرکل ساعی و پرتلاش استان زمانی ریاست هیئت تنیس را برعهده داشتند که در زمان ایشان کارنامه این رشته ورزشی  در بین فدراسیون و دستگاه ورزش استان درخشان بود.

رضوی اذعان داشت: رئیس جدید هیئت تنیس استان نیز در مدت چند ماه فعالیت به عنوان سرپرستی هیئت یک رئیس جوان و پرکار نشان داد که امیدواریم پس از قبول مسئولیت فعالیت کاری ایشان روز به روز بهتر از گذشته باشد.

 وی یکی از مهمترین اقدامات گسترش تنیس ارتباط مسئولان هیئت با شهرداری و شورای شهر شهرستان های استان خبر داد و افزود: احداث تنیس در حاشیه پارک ها و فضای سبز موجب توسعه تنیس در سطح استان می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *