پروژه ی ناتمام خانه کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن به دلیل عدم اعتبار

نسیم ورزش : خانه کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن که چند سالی است ساخت ان اغاز شده و از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی نیز برخوردار است به دلیل عدم تخصیص اعتبار کافی همچنان ناتمام است.

 

خانه کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن روز یکشنبه پیرامون آخرین وضعیت این طرح هاگفت : کلنگ احداث خانه کشتی به مساحت ۲هزار مترمربع و با گنجایش ۴ هزار و ۵۰۰ تماشاچی در سال ۹۱ به زمین زده شد و امکاناتی از قبیل سالن تمرین انفرادی ، سالن چند منظوره ، استخر و جکوزی و سالن بدن سازی در آن پیش بینی شده است.
روح ا… امین شکوهی افزود : خانه کشتی هم اکنون ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن که شامل کفپوش ، تاسیسات ، صندلی و تعمیرات داخلی است به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی در ادامه به پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی پروژه خوابگاه ورزشی مجاور خانه کشتی اشاره کرد و اظهار داشت : کلنگ احداث این خوابگاه در سال ۹۲ به زمین زده شد و برای تکمیل آن که در ۸ طبقه و هر طبقه آن ۲۴۰ مترمربع زیربنا دارد به ۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است
به گفته شکوهی، از آنجایی که این ۲پروژه با هم تعریف شد میزان اعتبارات آن افزایش یافت و همین مسئله سبب شد تا در تامین بودجه لازم در ۲ سال گذشته با مشکل مواجه شویم .
رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن خاطر نشان کرد : امسال اعتباری برای عقد قرارداد با پیمانکار برای تکمیل این پروژه ها تخصیص داده شد و امیدواریم روند احداث آنها مجددا از سر گرفته شود.
وی یادآور شد : با توجه به مستعد بودن غرب مازندران همچون شرق استان در رشته ورزشی کشتی ، احداث خانه کشتی تنکابن تسریع می شود.
هم اکنون ۲۳ خانه کشتی در سطح استان مازندران وجود دارد که برخی افتتاح شده و برخی هم در دست افتتاح است.
شهرستان ۱۶۲ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو