پروژه زمین فوتبال نور پس از ۹ سال آغاز شد

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان نور گفت: تنها پروژه زمین فوتبال استاندارد شهرستان نور پس از ۹ سال آغاز به‎کار کرد.ipp

اردشیر باقری  با اشاره به اینکه این پروژه پس از ۹ سال دوباره آغاز به‎کار کرد، اظهار کرد: تنها زمین فوتبال استاندارد این شهرستان با تلاش و پیگیری‌های انجام‌شده، آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زمین استاندارد فوتبال شهرستان نور که یک پروژه ملی محسوب می‌شود به‌دلیل نبود اعتبار و بودجه، چند سال فعالیت نداشت و با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده پس از ۹ سال آغاز به فعالیت کرد، افزود: برای فاز نخست این مجموعه که شامل چمن مصنوعی و افتتاح پیست دوومیدانی است، با تلاش‌های به‎عمل‎آمده اعتبار و بودجه بسیار خوبی مصوب شد که این بودجه بالغ بر یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود که این اعتبار و بودجه می‌تواند بخشی از این مشکلات را برطرف کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نور تصریح کرد: با توجه به اینکه این شهرستان در عرصه فوتبال بازیکنان خوب و باتجربه‌ای را به کشور معرفی کرد، با افتتاح این پروژه ورزشی بخش بزرگی از مشکلات ورزشکاران به‌ویژه فوتبال این خطه برطرف می‌شود.

این مسئول بیان کرد: برای فاز دوم این پروژه نیز با پیگیری‌های مستمر مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان به‌طور حتم برای افتتاح کامل این پروژه اعتبار و بودجه خوبی درنظر گرفته شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *