پرونده گیتی پسند و شهروند ساری به کمیته انضباطی رفت

نسیم ورزش : پرونده گیتی پسند و شهروند ساری به کمیته انضباطی رفت/ دبیر کمیته فوتسال درباره تخلفات دیدار گیتی پسند و شهروند ساری گفت: پرونده تخلفات و اتفاقات نامناسب این دیدار به کمیته انضباطی و سرپرست دبیرکلی فدراسیون ارسال شده است.
پرونده گیتی پسند و شهروند ساری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کاظم سلیمانی، دبیرکمیته فوتسال گفت: درست ۵ دقیقه بعد از شروع بازی و گل‌هایی که گیتی پسند در دقایق ابتدایی خورد، سرپرست این تیم به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی از محوطه فنی اخراج شد. در طول ۲۰ دقیقه فحاشی از سوی تماشاگران گیتی پسند ادامه داشت تا این که بین دو نیمه و زمان ترک بازیکنان از زمین به سمت رختکن، مربی دروازبانان تیم گیتی پسند که محروم بود و از روی سکوها وارد زمین شد و با یکی از بازیکنان تیم شهروند ساری درگیر و اقدام به کتک کاری کرد.

وی ادامه داد: همین امر باعث شد تا تماشاگران تیم تحریک شوند و به داخل زمین هجوم بیاورند و درگیری بین دو تیم و تماشاگران ایجاد شد. این درگیری به مدت ۱۰ دقیقه ادامه داشت تا با تلاش نیروی انتظامی بازیکنان دو تیم و داوران به رختکن فرستاده شدند. ضمن این که به دلیل مصدومیت چند تن از بازیکنان تیم شهروند ساری، آن‌ها به بیمارستان منتقل شدند.
دبیر کمیته فوتسال افزود: به علت نبود امنیت کافی بازی نیمه تمام ماند. گزارش کاملی را از ناظر بازی دریافت کرده و پرونده‌ای را در این خصوص تشکیل دادیم و به کمیته انضباطی و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا تصمیم نهایی در این خصوص گرفته شود.
سلیمانی گفت: دو هفته مانده تا بازی‌های لیگ انجام شود و وارد بازی‌های پلی آف شویم. با ناظران و نمایندگان کمیته انضباطی نشستی را خواهیم داشت تا بررسی‌های بیش‌تری برای برگزاری کل ۷ هفته رقابت‌های پلی آف داشته باشیم. ضمن این که از کمیته انضباطی درخواست می‌کنیم در این هفت هفته نماینده انضباطی خود را به مسابقات اعزام کنند.
او در پایان گفت: از تیم‌ها می‌خواهیم با یکدیگر تعامل کنند. از تمام تیم‌های فوتسال از بازیکنان بزرگ و شاخص می‌خواهیم که نگذارند تماشاگران و یا کادر فنی تحریک شوند و شاهد چنین اتفاتقات تلخی باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو