پرهام و بازهم گلایه، فقط خوب حرف می‌زنند و عمل هیچ!

پرهام، مالک باشگاه نساجی مازندران، در مورد شرایط  بد مالی این تیم و اینکه در نهایت قرار است چه اتفاقی برای این باشگاه پرطرفدار رخ بدهد، گفت: «یک سری تغییرات در مجموعه کارخانه داشتیم که برخی به تعهدات خود عمل نکردند. فرماندار نامه کتبی به ما زده بود که برای تیم سرمایه گذار وجود دارد و ما هم در جواب استاندار و فرماندار نامه کتبی زدیم که تیم را واگذار کنیم».
او ادامه می دهد: «به ما گفتند که کسی را داریم تا تیم را واگذار کنیم و ما تیم را واگذار کردیم.»

مالک باشگاه نساجی در مورد اینکه در حال حاضر چطور هزینه های باشگاه تامین می شود، افزود: «پول بلیط هواپیما و هزینه های جاری را خودم می دهم و هزینه هایی مثل قرارداد بازیکنان و هزینه های دیگر فعلا مسکوت مانده است

وی در خصوص نتایج این تیم تا هفته دهم مسابقات اظهار داشت: «نتایج خوب است و بچه ها با این شرایطی که وجود دارد با غیرت بازی کردند،پرهام در پایان در مورد اینکه آیا راهی برای برون رفت از این بحران وجود دارد، گفت: «من واقعا دلم برای هواداران می سوزد. حامی اصلی تیم آن ها هستند و تیم متعلق به آن ها است. آن ها که توانایی دارند (شهردار یا فرماندار) باید یک تصمیم جدی بگیرند و برای همیشه این مشکل را حل کنند. این تیم تنها تفریح جوانان این شهر است؛ در اینجا حتی یک سینما وجود ندارد!»

پرهام ادامه داد: «از بودجه فرهنگی شهر در اختیار باشگاه قرار دهند. شهرداری و نهادهایی که می توانند باید بیایند و این تیم را بگیرند. متاسفانه اصلا توجه نمی شود؛ فقط خیلی خوب حرف می زنند؛ عمل هیچ!»

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *