پرهام: بازیکنان خاطی در پایان فصل اخراج خواهند شد!!!/ نظم دهی به سبک مالک نساجی

نسیم ورزش: مالک باشگاه نساجی مازندران که تیم فوتبالش به عنوان دومین نماینده این استان در لیگ دسته اول جام آزادگان در انتهای جدول جا خوش کرده است ، برای شش بازیکن کم کار و خاطیش خط و نشان کشید.مهدی پرهام

مهدی پرهام گفت : در پایان نیم فصل اول شش تا هفت بازیکن خاطی تیم به دلیل بازی ضعیف و کم کاری از تیم اخراج می شوند.
وی اضافه کرد : در حالی بازیکنان تیم ما کم کاری می کنند که ۲۵ تا ۳۰ درصد از دستمزدشان را دریافت کرده اند و هیچ مطالبه ای از باشگاه ندارند و انتظار ما این بود که با این روند تیم نتایج خوبی بگیرد.
پرهام گفت : تیم نساجی خوب بازی سازی می کند و این روند نشان می دهد که کادر فنی روی بازیکنان خوب کار کرده اند و پس از این مرحله بازیکنان باید با دقت بیشتر هنگام بازی در زمین ، نتیجه بگیرند.
مالک باشگاه نساجی مازندران افزود : مدیرعامل و کادر فنی اختیار تام دارند و بازیکنان خاطی هم توسط کادر فنی و مدیرعامل تیم شناسایی شده اند و در پایان فصل نیز برای نظم دهی به تیم ، اخراج می شوند.
وی ادامه داد : ما از کادر فنی تیم بخصوص سرمربی تیم رضایت کامل داریم و اطمینان دارم که کارشان را بدرستی انجام می دهند و با چند جراحی در نیم فصل تیم ما به روزهای اوج خودش باز خواهد گشت .
پرهام گفت : جایگاه نساجی مازندران در رده هفدهم جدول نیست و این شرایط برای ما و حتی هواداران خوب تیم نساجی نیز قابل قبول نخواهد بود و باید از این شرایط خارج شویم.
مالک نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد تا در نیم فصل دوم بتوانند با تغییراتی که درتیم ایجاد می شود و با یارگیری جدید بازی خوبی ر ا شاهد باشند و به بالای جدول صعود کنند.
تیم فوتبال نساجی مازندران با بیش از نیم قرن سابقه هم اکنون در رقابت های دسته اول فوتبال کشور با کسب ۱۰ امتیاز از ۱۱ بازی در رده ۱۷جدول قرار دارد.
کارشناسان فوتبال بر این گمانند که این تیم در خوشبینانه ترین حالت با توجه به روند کنونی بتواند ناپلئونی در لیگ ماندگار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *