پرش بررسی خواهد کرد؛ادارات و هیاتهای ورزشی کم کار معرفی خواهند شد…

 

پرش بررسی خواهد کرد؛

ادارات و هیاتهای ورزشی کم کار معرفی خواهند شد……

اختصاصی پرش: ورزش مازندران در کشور جایگاه مطلوبی قرار دارد و نباید نوار موفقیت های ورزش مازندران خدشه دار شود،مسئولین ورزشی مازندران باید بدانند رسالت مهمی را برعهده دارند و اگر ذره ای نسبت به وظیفه خود غافل شوند تهدیدی برای موفقیت های ورزش مازندران محسوب می شوند.

مطمئنا افراد خنثی و افرادی که بدون برنامه در عرصه ورزش مسئولیت می پذیرند آسیب مهلک ورزش مازندران محسوب می شوند که باید به جد با آنها برخورد کرد و در این بین افرادی هستند که مطالبات فردی را بر مطالبات عمومی ترجیح می دهند که متاسفانه مشکلاتی نیز برای ورزش مازندران به وجود آورده اند.

به این منظور گروه رسانه ای پرش با حضور کارشناسان و پیشکسوتان ورزشی با بررسی عملکرد مسئولین دستگاه ورزش مازندران ، روسای ادارات ورزش  در شهرستانها ، هیات های ورزشی و به طور عام تمامی مسئولین حاضر در حوزه ورزش نقاط ضعف ، کم کاری های صورت گرفته و منفعل را شناسایی و معرفی خواهد کرد.

نقش رسانه به منظور تنویر افکار عمومی و مشاوره به مدیران ارشد تبین شده است و به این جهت در مقابله با کم کارها در حوزه ورزش که مطئنا مانع توسعه و پیشرفت ورزش مازندران می باشد تلاش خواهد شد‌ و در این راه با فردی پیوند و اخوت نخواهیم داشت.

کاستی ها و کم کاری ها زیبنده ورزش مازندران نیست و باید تلاش کنیم برای دستیابی به موفقیت در ورزش با افراد خاطی و حاشیه دار برخورد مستقیم کنیم.

جامعه ورزش چسبیده های ورزشی را قبول نخواهند داشت و آنها را طرد خواهند کرد افرادی که مانع پیشرفت ورزش مازندران و مانند سدی در جلوی دستاورهای آن خواهند بود.

از این پس گروه رسانه ای پرش بدون مباشات با نقد حوزه های کم کار تلاش خواهد کرد راهکارهای مناسبی در راستای رسیدن به توسعه پایدار در ورزش مازندران ارائه دهد.

ورزش مازندران در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و نظارت دقیق و برخورد با کاستی ها و اصلاحات امور سبب رونق دستاوردهای ورزش مازندران خواهد شد.

مطلب بطور اختصاصی در هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش چاپ و منتشر شده است.

هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش کاری از گروه رسانه ای پرش با رویکرد بالا بردن سطح کیفی فعالیت های حوزه های مختلف شروع بکار کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو