پرسپولیس یکسال دیگر با مدافع مازندرانی تمدید میکند

نسیم ورزش/محسن بنگر مدافع باسابقه و متعصب باشگاه پرسپولیس تهران که قرارداد فعلی اش با قرمزهای پایتخت در پایان فصل به اتمام می رسد، به احتمال فراوان یک سال دیگر در این تیم محبوب توپ خواهد زد.

مربیان و مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران به قدری از عملکرد رفتار حرفه ای محسن بنگر رضایت دارند که تصمیم گرفته اند یک فصل دیگر قرارداد این بازیکن را تمدید کنند.
در روزگاری که بازیکنان جوان تر اشباع شده و انگیزه ای برای تمرین کردن ندارند، محسن بنگر هر روز یک ساعت زودتر از سایرین سر تمرین حاضر می شود و دیرتر از همه هم تمرین را ترک می کند.

بنگر

این در حالی است که معمولاً وقتی بازیکنی پا به سن می گذارد، انگیزه و شادابی لازم را ندارد و سعی می کند از تمرینات فراری باشد. در چنین شرایطی این مدافع جوان به خوبی و همان طور که در مصاحبه خود با خبرورزشی عنوان کرد، زندگی اش فوتبال است.

او می داند درآمدش از فوتبال است و سعی می کند با تمرینات اضافی و زندگی حرفه ای، دوران بازی خود را تمدید کند.
برانکو هم به شدت از بنگر راضی است و معتقد است حضور این بازیکن در ترکیب پرسپولیس می تواند از لحاظ روحی – روانی به سایر بازیکنان جوان کمک کند و حتی به تازگی از او خواسته است تا پشت ضربه پنالتی هم بایستد.

تمدید قرارداد محسن بنگر چیز غریبی هم نیست. لوکا تونی با ۳۸ سال سن، دو سال بزرگتر از مدافع پرسپولیس است که در ورونا توپ می زند. دی ناتاله و فرانچسکو توتی با ۴۰ سال سن در لیگ ایتالیا و تیم های آاس رم و اودینزه توپ می زنند.

میروسلاو کلوزه ۳۷ ساله هم چنین شرایطی در لاتزیو دارد و بر همین اساس محسن بنگر هم می تواند با همین توانایی در پرسپولیس و لیگ برتر توپ بزند. فراموش نکنید در همین فوتبال خودمان هم رضا عنایتی با ۳۹ سال سن، سرحال تر از بسیاری از جوان ها توپ می زند.

این خبر را شنیدیم و دل مان نیامد آن را ننویسیم، به امید آنکه جوان های فوتبال ایران به خود بیایند و بدانند راز تداوم فوتبال، زندگی حرفه ای است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *