پرسپولیس نه!ما و استقلال و ذوب آهن شانس قهرمانی هستیم

نسیم ورزش: دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا معتقد است که این تیم به همراه استقلال و ذوب‌آهن از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر خواهند بود.

حامد فلاح‌زاده در مورد شرایط فعلی سایپا گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و باشگاه هم بدهی معوقه خود را به بازیکنان پرداخت کرد تا تیم آرامش بیشتری داشته باشد. امسال که لیگ را شروع کردیم، تمرکز باشگاه روی گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بود و معتقدم می‌توانیم به این مهم دست پیدا کنیم. البته شرایط جدول طوری است که به قهرمانی هم فکر می‌کنیم.

فلاح‌زاده در واکنش به اظهارات مجید جلالی که گفته بود جنگ اصلی بین سایپا و پرسپولیس خواهد بود، خاطرنشان کرد: الان جدول طوری است که تیم هشتم جدول هم می‌تواند شانس قهرمانی داشته باشد. نظر آقا مجید کاملاً برای من محترم است، ولی نظر شخصی من این است که جنگ قهرمانی بین سایپا، استقلال و ذوب‌آهن خواهد بود.

وی راجع به عملکرد خود در فصل جاری لیگ برتر تصریح کرد: در ابتدای فصل اتفاقاتی افتاد که قرار بود جدا شوم، ولی ماندن در سایپا در نهایت به سود من شد. امسال ۱۳، ۱۴ بازی برای سایپا انجام دادم که پنج کلین‌شیت داشتم و دو پنالتی هم مهار کردم. هفت یا هشت گل هم خوردم که این نشان می‌دهد عملکرد خوبی داشته‌ام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *