پرسپولیس در سخت ترین گروه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت

نسیم ورزش : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: در سخت ترین گروه قرار گرفته ایم و کار سختی پیش روی داریم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، برانکو ایوانکویچ بعد از تمرین امروز سرخپوشان در جمع خبرنگاران گفت: از قرعه کشی امروز هیجان زده ایم زیرا در سخت ترین گروه قرار داریم.
در قرعه کشی امروز لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس با تیم های الریان قطر و الهلال عربستان هم گروه شده است. همچنین برنده دیدار پلی آف الوحده امارات و الوحدت اردن در این گروه حضور خواهد داشت.
وی در عین حال تاکید کرد که در هدف پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد، تغییری حاصل نشده است.
برانکو درباره شکست ۳ بر صفر پرسپولیس از الهلال در سال های گذشته، گفت: پرسپولیس امسال با پرسپولیس آن زمان متفاوت است.
سرمربی پرسپولیس درباره انتقال محمد انصاری مدافع این تیم به چین گفت: باشگاه باید در این رابطه تصمیم بگیرد؛ من به عنوان مربی مخالف انتقال وی هستم اما ممکن است باشگاه منافعی در این رابطه داشته و تشخیص دهد این انتقال انجام شود.
وی درباره مصاحبه آرام طبع برای جدایی از جمع سرخپوشان اظهار داشت: آرام طبع بازیکن ارزشمند و حرفه ای است اما بدشانسی آورد زیرا ربیع خواه بسیار خوب ظاهر شد و من نمی توانم دست به ترکیب تیم برنده بزنم.
برانکو درباره دیدار آتی سرخپوشان با ذوب آهن در اصفهان و امکان توقف روند پیروزی های این تیم تصریح کرد: منتظر بازی سختی هستیم؛ به طور سنتی همواره دیدارهای پرسپولیس با ذوب آهن سخت بوده اند و این تیم در حال حاضر در فرم خوبی قرار دارد.
سرمربی پرسپولیس درباره جلسه امروز خود با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه و احتمال جذب بازیکنان جدید در نیم فصل و جدایی دو بازیکن اوکراینی گفت: من هر روز با طاهری درباره بازیکنان صحبت می کنم؛ در مورد بازیکنان اوکراینی نیز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *