پرسپولیس در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفت

 

 

نسیم ورزش: رتبه ۱۲ جدول در لیگ برتر یازدهم، بدترین رتبه تاریخ پرسپولیس در همه ادوار برگزاری رقابت های لیگ برتر به شمار می رود. 1421338687

لیگی که با حضور استیلی روی نیمکت پرسپولیسی ها آغاز شد و با قرار گرفتن مثطفی دنیزلی روی این نیمکت به پایان رسید. پرسپولیسی ها با برتری برابر فولاد در روز آخر این دوره لیگ، از قرار گرفتن در رده سیزدهم فرار کردند تا بدنرین رتبه تاریخ شان، یک رده بهتر از بدترین رتبه تاریح استقلال باشد.

پرسپولیس در پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر، در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد. آن ها بدون تردید در پایان لیگ سیزدهم نخواهند شد اما امکان قرار گرفتن در رتبه دوازدهم برای شان هنوز وجود دارد. اگر قرمزها در دو دیدار پیش رو برابر گسترش فولاد و استقلال شکست بخورند، ۳۳ امتیازی باقی خواهند ماند و ملوان، در صورت کسب دو پیروزی برابر ذوب و نفت، با این تیم هم امتیاز خواهد شد.

در این شرایط اگر گسترش در هفته آخر راه آهن را شکست دهد و پدیده نیز یک مسابقه از دو مسابقه باقی مانده اش را با پیروزی تمام کند، قرمزهای تهران در رده دوازدهم جدول قرار خواهند گرفت. احتمالاتی که شانس وقوع شان بسیار کم به نظر می رسد و به احتمال فراوان تیم برانکو فصل را با رتبه تک رقمی به اتمام خواهد رساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو