پرسپولیسی‌ها دروازه‌بان محبوب برانکو را از دست نمی‌دهند

 

نسیم ورزش: «سوشا مکانی بازیکن ماست اما به رای دادگاه احترام می‌گذاریم. بعد از صدور رای دادگاه، فدراسیون فوتبال درباره او تصمیم‌ می‌گیرد و بعد از آن باید ببینیم ما چه کاری می‌توانیم برای این دروازه‌بان انجام دهیم. همه تلاش ما و باشگاه برای این است که فوتبال سوشا نابود نشود.»

 نابود نشدن فوتبال سوشا در واقع تنها هدفی است که پرسپولیسی‌ها را برای نجات دروازه‌بان‌شان به تکاپو انداخته. پرسپولیسی‌ها همه راه‌ها را رفته و برای اینکه سوشا را از دست ندهند، از هیچ کاری دریغ نکرده‌اند.

 تازه‌ترین خواسته‌شان هم این است که اگر قرار بر محرومیت سوشا مکانی است، این محرومیت تنها لیگ برتر را شامل شود تا شاید بتوانند این دروازه‌بان را به طور قرضی به یکی از تیم‌های لیگ یک بفرستند و دوباره او را پس بگیرند. این البته آخرین راهکار آنهاست و نام سوشا را به همین دلیل هنوز از لیست‌شان خط نزده‌اند. مسوولان باشگاه همینطور از چند روز پیش به رایزنی با مقامات قضایی مشغول هستند تا شاید بتوانند برای سوشا «بخشش» بگیرند و در ادامه لیگ از او استفاده کنند. اگر چه خیلی هم خوشبین نیستند.

به همین دلیل است که محرومیت سوشا مکانی در لیگ برتر- فقط لیگ برتر- را خواهانند تا شاید با این ترفند، این دروازه‌بان را به طور قرضی به یکی از تیم‌های لیگ یکی بفرستند و بعد از پایان مدت محرومیتش او را به پرسپولیس برگردانند. این در حالی است که فدراسیون فوتبال هنوز محرومیت سوشا را مشخص نکرده و برای تصمیم‌گیری در این رابطه، کمیته اخلاق فدراسیون به انتظار صدور رای قضایی این دروازه‌بان نشسته است.

البته به گفته رییس این کمیته قرار بود سوشا مکانی چهارشنبه هفته پیش برای توضیح دادن درباره اتهام‌هایش به کمیته اخلاق برود که ظاهرا این اتفاق نیفتاده و شایعه‌ها گفته‌اند نشست بررسی وضعیت این دروازه‌بان بعد از شروع دوباره لیگ برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو