پرت شدن الکسیس می توانست او را بکشد

نسیم ورزش: آرسن ونگر می گوید پس از اینکه رایان بنت در جریان دیدار یکشنبه گذشته آرسنال و نوریچ، الکسیس را به درون گودال فیلمبردار تلویزیونی هل داد، می توانست او را بکشد و همان ضربه بود که دقایقی بعد باعث مصدومیت همسترینگ وی شد.

پرت شدن الکسیس می توانست او را بکشد

سانچز بعد از مصدومیت در بازی هفته گذشته ۳ تا ۴ هفته دور از میادین خواهد بود. سانتی کاسورلا نیز پس از برخورد با کاپیتان نوریچ گری اونیل و پارگی رباط جانبی زانو حدود ۴ ماه خارج از ترکیب خواهد بود. هافبک ۳۰ ساله آرسنال بعد از آسیب دیدگی زانوی خود به کشورش رفت و برای درمان به دکتر مشهور اسپانیایی رامون کوگات مراجعه کرد اما هنوز مشخص نیست به جراحی احتیاج داشته باشد، به همین جهت ونگر نمی داند هافبک خلاق تیمش تا پایان فصل قادر به بازی خواهد بود یا خیر.

ونگر از ضربه ای که بنت در دقیقه ۴۱ به مهاجم شیلیایی تیمش وارد نمود ناراحت است و می گوید: الکسیس روی هوا بود و تعادل نداشت، نیازی به هل دادن او نبود. این صحنه شبیه به صحنه ای بود که فصل گذشته در ورزشگاه امارات، مارکو آرناتویچ بازیکن استوک با ضربه خود، متئو دبوشی را به سمت تابلوهای تبلیغاتی پرتاب نمود.

پس از آن برخورد، دبوشی به دلیل ضربه ای که به شانه اش وارد شد ۳ ماه دور از میادین بود. ونگر درباره صحنه مصدومیت اولیه سانچز گفت: اول از همه باید بگویم خطرناک بود چون یک دوربین در آنجا قرار داشت. دوما اینکه نیازی نبود بنت، سانچز را هل بدهد، موقعیت دوربین بسیار خطرناک بود و می توانست او را بکشد.

دقایقی قبل از این صحنه، اوزیل نیز به سمت گودال دوربین ها پرتاب شد. ونگر گفت: اوزیل باید فضایی رابرای شیرجه زدن انتخاب می کرد و او هم قسمتی از گودال را انتخاب کرد که دوربین در آنجا نبود.

کاسورلا در اوایل نیمه دوم مصدوم شد اما با این وجود تعویض نشد و در طول مسابقه نیز نتوانست حرکات تند و تیز خود را انجام دهد و رو به بازی مستقیم آورده بود. همین موضوع باعث شد پارگی رباط زانویش تشدید شود.

سانتی چون نتوانسته بود مسیر خود را تغییر دهد زمین خورد و زانویش آسیب دید،  اما به دلیل تمارض کارت زرد گرفت. هر بار از او می پرسیدم سانتی خوب هستی؟ جواب می داد خوبم. او دوست دارد زیاد بازی کند، گاهی اوقات متوجه نمی شوید خوب است یا نه. درد زیادی به دلیل پارگی رباط داشت اما می خواست بازی کند. 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *