پخش دیدار تیم ملی فوتبال و پرتقال در سینماهای مازندران

نسیم ورزش : پخش دیدار تیم ملی فوتبال و پرتقال در سینماهای مازندران / رئیس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت که بازی دیدار تیم ملی فوتبال ایران و پرتقال در جهانی ۲۰۱۸ در ۲ سینمای این استان برای ورزش دوستان مازنی پخش می شود.

پخش دیدار تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ محمد محمدی افزود : هم اکنون امکان پخش این بازی در سالن سینمایی سپهر ساری و هتل رامسر فراهم شده است .
وی گفت که علاقه مندان برای دیدن این بازی نهایی مرحله اول گروهی می توانند ساعاتی پیش از آغاز برگزاری مسابقه با خرید بلیت به همراه خانواده هایشان در این ۲ سینما به تماشای نمایش سرنوشت ساز تیم ملی فوتبال کشورمان بنشینند.
رئیس اداره امور سینمایی مازندران ظرفیت این ۲ سالن سینمایی را بیش از یکهزار و ۵۰۰ صندلی اعلام کرد .
دیدار تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال روز دوشنبه چهارم تیر ماه ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه ‘ موردویا آرنا ‘ شهر ‘ سارانسک ‘ انجام می شود.
محمدی گفت که با انجام کارهای اداری لازم درخواست همین ۲ سینما ، دیدار قبلی تیم ملی ایران مقابل اسپانیا هم در این فضاها نمایش داده شد .
به گفته محمدی ، یکهزار و ۵۰۰ مازنی ، بازی تیم ملی کشورمان و اسپانیا را در سالن های سینمای سپهر ساری و هتل رامسر مشاهده کردند .
پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید احیای سینماهای استان مازندران رقم خورد و چراغ سینما در ۶ شهر تنکابن ، رامسر ، بابل ، قائمشهر، جویبار و نور روشن شد .
با از سر گیری فعالیت سینماهای این شهرها علاوه بر افزایش تعداد سینما به ۱۴ سینما ، ۲ هزار و ۱۷۵ صندلی به ظرفیت سینماهای مازندران اضافه شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو