پا به پای مطبوعات/حضور چشمگیر شهرداری ساری در مطبوعات نشانه چیست ؟

نسیم ورزش : در ادامه بررسی انعکاس فعالیت های شهرداری ساری از سوی رسانه های مکتوب استان و کشور این بار این روند را از چهارم تا هیجدهم آذرماه مورد بررسی قرار می دهیم .

شهرداری ساری

به گزارشپایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در چهارم آذر ماه جاری یک مصاحبه مهدی عبوری بازتاب گسترده ای یافت تا جایی که پنجره نو و فرصت امروز آن را منتشر کردند این در حالی است که مصاحبه یاد شده روزهای قبل از تاریخ مورد نظر در این گزارش در چند روزنامه و هفته نامه و حتی ماهنامه بازتاب یافته بود . شهردار ساری در این مصاحبه اعلام کرد : ((ساری را به مرتبه ای می رسانیم که سفر به آن آرزوی هر ایرانی باشد .))

ششم آذرماه اما باز عبوری خبرساز شد و ضمن بازدید از بوستان بانوان اعلام کرد : ((بوستان بانوان را چنان می سازیم که شایسته زنان بلندهمت ساری باشد.))

این مصاحبه در بشیر ترنم شمال – و همولایتی منتتشرگردید . در همان روز یعنی ششم آذر ماه خبر اهدای لوح تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شهردار ساری هم در نهضت شمال بازتاب یافت .

ضمن آنکه خبربازدید شهردار از تشکیلات کارگری از سوی تیرنگ مورد استقبال قرار گرفت . این خبر در هفتم آذرماه هم توسط فجرخزر و تجارت منتشر شد .

به یازدهم آذرماه که می رسیم بار دیگر مصاحبه عبوری پیرامون بوستان بانوان را در صفحات خبرشمال –نسیم و جهان صنعت می بینیم که بازتاب وسیع آن را در یادها زنده می کند این در حالی است که هارش هم در پانزدهم آذرماه خبر فوق را منتشر کرد .

در این تاریخ یعنی پانزدهم آذرماه بشیر و نسیم گزارش مرکز امور رسانه را منتشر کردند پیرامون عملکرد شش ماه اول سال جاری که طی آن ۲۲ پروژه توسط شهرداری افتتاح شده بود

و سرانجام در هفدهم آذرماه بشیر و حرف مصاحبه مهندس رشیدی معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری را منعکس کردند که از گذر پروژه مهار آبهای سطحی از خیابان خیام ساری خبر می داد

به آخرین روز بررسی رسانه های مکتوب که می رسیم به پیک شمال و خبرشمال بر می خوریم که تیتر کردند(( تاکید شهردار ساری بر سرعت بخشیدن به احداث بوستان بانوان))

همان روز یعنی هیجدهم آذرماه دیارسبزسه خبر از شهرداری منتشر کرد که عبارت بودند از جایزه سی درصدی بابت پرداخت بدهی –گذر پروژه مهار آبهای سطحی از خیابان ساری و بازدید از بوستان در حال احداث بانوان اما در این میان تک خبرهایی از شهرداری در مطبوعات منعکس شد که عبارتند از پیام شهردار به مناسبت ارتحال آیت الله محمد فاضل استرآبادی در بشیر ، گزارش عملکرد آتش نشانی در شروع و یک پیام از شهروندان در خبرشمال به این ترتیب باردیگر شهرداری ساری به واسطه حجم فعالیت های خود حضوری پررنگ و چشمگیر در مطبوعات دارد تا نشان دهد و ثابت کند خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو