پای AFC به ماجرای خونه به خونه و نساجی باز شد

نسیم ورزش :  پای AFC به ماجرای خونه به خونه و نساجی باز شد / ماجرای شکایت «خونه به خونه » درباره اتفاقات و حوادث اواخر فصل گذشته در لیگ یک ابعاد تازه ای پیدا کرده است.

 

ماجرای خونه به خونه و نساجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ چند روز قبل و با انتشار چند فایل صوتی ماجرای شکایت «خونه به خونه بابل» نسبت به ماجرای تبانی در بازی دو تیم نساجی و راه آهن ابعاد تازه ای پیدا کرده است. در همین رابطه مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در گفت و گویی که با باشگاه خبرنگاران جوان داشته ضمن تایید این موضوع گفت:« با توجه به اینکه کمیته اخلاق منابع و ابزار محدودی برای رسیدگی به پرونده های مرتبط با بحث تبانی و رشوه در اختیار دارد، تحقیقات خود را درباره این پرونده در قالب یک گزارش به دادستانی استان مازندران تحویل داده و از مسئولان این نهاد درخواست کرده ایم صحت ادعاهای مالک باشگاه خونه به خونه بابل را پیگیری قضائی کنند. »

 

او در ادامه  موضوع جالبی را مطرح کرده و گفت:« حتی در نامه ای از AFC خواسته ایم با توجه به ساز و کارهایی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد تبانی، ارتشا، رشوه و مسائل اینچنینی وجود دارد در پرونده تیم های خونه به خونه و نساجی به ما کمک کنند تا با اطلاعات جامع و کامل تری به مرحله تصمیم گیری برسیم. رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره زمان صدور رای این پرونده اظهار داشت: اثبات ادعاهای مطرح شده در این پرونده نیاز به مدارک و مستندات کاملی دارد. به همین دلیل تا زمان دست یابی به این منابع نمی توانیم به جمع بندی خاصی برسیم و صدور رای زمانبر است. با این وجود اجازه نمی دهیم حق هیچ باشگاه یا تیمی تضییع شود.»

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو