پیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایران برابر مصر/پارالمپیک ریو

 تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران پیش از آغاز بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در دیدار تدارکاتی در برزیل تیم مصر را شکست داد.

تیم والیبال نشسته مردان ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این دیدار که در سالن اصلی مسابقات والیبال نشسته برگزار شد، ملی پوشان کشورمان با نتایج ۱۷-۲۵، ۱۹-۲۵،۲۲-۲۵ موفق شدند تیم مصر را شکست دهند و اولین دیدار تدارکاتی خود را با پیروزی به پایان برسانند.
دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی والیبال نشسته نیز امروز (سه شنبه) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی مقابل تیم ملی آلمان برگزار می شود.
ایران در بازی های پارالمپیک ریو در گروه B با تیم های بوسنی و هرزگوین، چین و اوکراین هم گروه است و در گروه A نیز تیم های برزیل، مصر، آلمان و آمریکا حضور دارند.
تیم ملی والیبال نشسته ایران با ۵ دوره عنوان قهرمانی و ۲ دوره عنوان نایب قهرمانی بازی های پارالمپیک، پر افتخارترین تیم جانبازان و معلولین است.
هشتمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از فردا(چهارشنبه / ۸ سپتامبر با حضور بیش از چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار معلول و ناتوان جسمی از ۱۷۵ کشور جهان برگزار می شود.
کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران به بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با نام «منا» و با شعار «توکل، اراده و افتخار» با ترکیب ۱۱۱ ورزشکار و در ۱۲ رشته ورزشی در این دوره از بازی ها حضور دارد.
کاروان ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در رشته های دوومیدانی، وزنه برداری، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، قایقرانی کانو، دوچرخه سواری، شنا، والیبال نشسته زنان و مردان ، فوتبال هفت نفره و پنج نفره و بسکتبال با ویلچر شرکت می کنند.
کم شمارترین رشته ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شنا، قایقرانی و دوچرخه سواری هر کدام با یک ورزشکار و پرشمارترین ورزشکاران ایران در رشته دوومیدانی با ۲۷ ورزشکار هستند.
این بازیها ۲۸ شهریور ماه امسال پایان می یابد.

پیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایران پیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایران پیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایران پیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایرانپیروزی تیم والیبال نشسته مردان ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *