پارالمپیک ریو؛رقابت ورزشکار ایران در چهار رشته انفرادی و تیمی در روز چهارم

نمایندگان ورزش ایران امروز (یک شنبه) و در چهارمین روز از مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ در دو رشته انفرادی تیر و کمان و دو و میدانی و ۲ رشته تیم بسکتبال با ویلچر و فوتبال پنج نفره برابر حریفان جهانی خود صف آرایی می کنند.

پارالمپیک ریو؛رقابت ورزشکار ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش؛ در چهارمین روز بازی های پارالمپیک ریودوژانیرو برزیل ورزشکاران ۱۷۸کشور جهان در ۱۶رشته ورزشی تیراندازی باکمان، دوومیدانی، بوچیا (ورزش کم توانان ذهنی)،دوچرخه سواری،سوارکاری،فوتبال پنج نفره،گلبال ، وزنه برداری، روئینگ، تیراندازی، والیبال نشسته، شنا، تنیس روی میز،مسابقات سه گانه،بسکتبال با ویلچر و تنیس روی صندلی چرخ دار به مصاف می روند.
در این روز۶ورزشکار مرد در دو رشته انفرادی تیر و کمان و دوومیدانی و ۱۰ورزشکار دیگر در دو رشته تیمی بسکتبال با ویلچر و فوتبال پنج نفره مسابقه می دهند که برنامه این ورزشکاران به شرح زیر است:
**یک شنبه/۲۱شهریور-۱۱سپتامبر
-دیدار دوم فوتبال پنج نفره- مردان/ ایران- مراکش ساعت۱۶:۳۰
-تیر و کمان تیمی در بخش ریکرو (ابراهیم رنجبر،غلامرضا رحیمی،محدثه کهنسال و زهرا نعمتی )
مرحله یک هشتم نهایی ساعت ۱۶:۳۰
مرحله یک چهارم نهایی ساعت ۲۲:۳۰
مرحله نیمه نهایی ساعت ۰۰:۱۰بامداد دوشنبه
فینال ساعت۰۱:۳۰بامداد دوشنبه
-دوومیدانی بخش پرتاپ وزنه مردان F34(محسن کائیدی و سیامک صالح فرج زاده)ساعت ۱۷:۳۳
-دوومیدانی در بخش ماده ۱۰۰متر(احمد اجاقلو) ساعت۱۸:۱۵
-دوومیدانی ماده ۱۵۰متر(حمید اسلامی) ساعت۱۹:۵۲
-سومین دیدار تیم ملی بسکتبال با ویلچر برابر برزیل ساعت ۲۲:۴۵
در این روز فینال رشته های تیرو کمان،دوومیدانی ،دوچرخه سواری، روئینگ،وزنه برداری ،تیراندازی،شنا،تنیس و مسابقات سه گانه برگزار می شود.
کاروان پارالمپیک ایران با نام ‘منا’ در پایان دومین روز از این رقابت ها با کسب یک مدال طلا و دو نقره در جایگاه بیست و هفتم جدول رده بندی قرار دارد.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به طور رسمی از ۱۸شهریورماه برابر با هشتم سپتامبر و با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۷۸ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.
ایران نیز با ۱۱۱ورزشکار (۸۸ورزشکار مرد و ۲۳ورزشکار زن ) در ۱۲رشته ورزشی با شعار «توکل، اراده و افتخار» برای هشتمین بار در این رقابتها حضور دارد.
این بازی ها ۲۸شهریور ماه به کار خود پایان می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *