پاراتکواندو کار نکای بر سکوی نایب قهرمانی جهان ایستاد

نسیم ورزش : احمد نریمانی پاراتکواندو کار نکایی وزن ۷۵+کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی جهان ایستاد و نشان نقره را بر گردن آویخت.
پاراتکواندو کار نکایی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هشتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در دو بخش پومسه و کیوروگی با حضور ۴۰۰ تکواندوکار از ۶۸ کشور از (سه شنبه – ۱۶ بهمن‌ماه) به میزبانی شهر “آنتالیا” ترکیه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
روز گذشته (سه شنبه – ۱۶ بهمن ماه) رقابت‌های پومسه و مبارزات گروه زنان در اوزان ۴۹- و ۵۸- کیلوگرم و پیکارهای گروه مردان در وزن ۷۵+ کیلوگرم برگزار شد.
احمد نریمانی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) از استان مازندران در نخستین دیدار موفق شد «مختار کامائف» از روسیه را با نتیجه ۱۶ بر ۸ از پیش رو بردارد و راهی مرحله فینال شود اما در این مرحله با واگذاری نتیجه (۲۰ بر صفر) برابر «صِفِر تائیپیک» نماینده میزبان عنوان نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.
گفتنی است؛ امتیاز رقابت های جهانی پاراتکواندو ۱۰ G است و به نفر اول ۱۰۰ امتیاز، نفر دوم ۶۰ امتیاز و نفرات سوم ۳۶ امتیاز در راستای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تعلق می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو