پادشاهی بهروان بر مسند هیات فوتبال مازندران به قرن چهاردهم میرسد؟!!

نسیم ورزش : این روزها اهالی ورزش اللخصوص فوتبالیهای مازندران در تب و تاب انتخابات هیات فوتبال استان هستند.

هیات فوتبالبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در حالی که بهروان نزدیک به ربع قرن رییس هیات فوتبال مازندران است ، و اکثر جامعه فوتبال استان  وی را به نوعی پدر فوتبال خطاب میکنند که ایشان روی کاغذ شانس بسیاری برای کسب اکثریت آرا در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال مازندران دارند، و همینطور نباید از اتفاقات و کودتاهای مخملی نیز غافل ماند، تاریخ گواه میدهد برای اتمام ریاست یا پادشاهی زمانی مشخص شده که بصورت قانون نانوشته است.
 بهر حال در هر مدیریتی مخالف و موافقانی هستند ، باید این شانس را برای مخالفین بهروان قائل شویم که شاید با یک اجماع موفق به یک موج قوی تری تبدیل شوند.
سوابق مدیریتی درخشنده یا کم سوی  بهروان را در فرصت های بعدی بطور مفصل نقد خواهیم کرد ، اما تحلیل این موضوع خالی از لطف نیست که ، اعتبار و جایگاه رییس در این سالها به قدری افزایش یافته که اطرافیانش وی را بی تردید رییس چهار سال آینده هیات فوتبال میدانند، اما در یک احتمال یک درصدی هم میتوان اینگونه تصور کرد که اگر رای مجمع به نفع وی نباشد ، شکستی بزرگ تلقی خواهد شد و هرچه در این سالها اعتبار کسب شد را به نوعی از دست خواهد داد، اما برای کاندید های دیگر در هر صورت اتفاق خاصی رخ نمیدهد.
و ای کاش بهروان در اوج اعتبار ، میدان را به جوان تر ها بسپارد و خود با تجارب بسیار ارزنده کمک حال هیات جدید با افکار جدید باشد.
قطعا اطرافیان وی در هیات استان بخاطر منافع و جایگاه خود،مخالف این ایده باشند.

بهرحال امیدواریم حداقل با انتخاب  بهروان ،رکورد ربع قرن ریاست ایشان بی مثال شود ، اما حقیقت امر بهروان هرچه در توان داشت در این بیست سال به معرض نمایش گذاشت
شاید فوتبال نفس و فکر تازه ای بخواهد که در کنار تجربه ایشان قطعا فوتبال مازندران موفق خواهد بود.
باید منتظر ماند و شاهد بود که چه کسی رییس قرن سیزده و چهارده فوتبال مازندران میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو