ویسی: درود بر شرف تک تک تماشاگران قائم‌شهری

نسیم ورزش: اولین برد نساجی و‌ نکونام در تاریخ لیگ برتر انجام شد.  تیم نساجی مازندران با کسب برتری مقابل نفت مسجدسلیمان به اولین پیروزی خود در تاریخ لیگ برتر دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش: با نتیجه نساجی ۱و نفت مسجدسلیمان صفر اولین برد نساجی را رقم زد. شاگردان جواد نکونام بالاخره موفق شدند نخستین پیروزی فصل را کسب و برابر نفت مسجدسلیمان به برتری برسند.
نساجی مازندران که بعد از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال ایران بازگشته بود، در چهار هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشده بود  ولی توانست در حضور پُر شور تماشاگران‌ به این مهم دست پیدا کند و جشن اولین برد در لیگ برتر را بگیرد.
نفت مسجدسلیمان هم که در چهار بازی قبل موفق به گلزنی نشده بود، دیشب هم در خط حمله ضعیف ظاهر شد و نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه نساجی خلق کند تا باز هم موفق به انجام این کار نشود.
سجاد آشوری، هافبک نساجی ستاره تیمش در جریان نخستین پیروزی فصل بود، این بازیکن ریزنقش و تکنیکی بعد از یک نفوذ و حرکت تکنیکی، پاس تک گل تیمش را داد علاوه بر آن یک پنالتی هم گرفت.

همچنین عباس‌زاده نتوانست آن را تبدیل به گل کند او با پاس‌ها و حرکاتی که داشت، چند خطا گرفت و موقعیت‌سازی کرد تا نمایش خوبی از خود بر جای گذاشته باشد.
شایان ذکر است : مربی نفت مسجد سلیمان ویسی به روند ناکامی گلزنی تیمش اشاره کرد و افزود: پنج بازی گل نزدیم، باید این نقص را رفع کرده و یک مهاجم حرفه‌ای به تیم اضافه کنیم.
ویسی افزود: تماشاگران نساجی آنقدر خوب بودند که دوست داشتم بازی ادامه داشته باشد تا لحظه آخر شادی آنها در ورزشگاه بودم، بسیار مودب هستند و امیدوارم با این اوضاع و احوال خراب در برخی ورزشگاه‌ها، این استادیوم و تماشاگران برای دیگران درس عبرت شود تا تیم‌ها را تشویق کنند و همه جدا از نتیجه بازی، خوشحال به ورزشگاه بیایند و بروند، درود بر شرف تک تک تماشاگران قائم‌شهری.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو