ووشو گلستان پس از مدت ها رنگ مدال طلا را دید

 

نسیم ورزش:  بیست و دومین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان که با حضور ۲۷۳ ورزشکار از ۳۴ تیم به میزبانی سالن شهید حیدریان استان قم آغاز شده بود، به پایان رسید. این مسابقات مرحله نخست انتخابی تیم ملی محسوب می شد.

ووشو

 

در این مسابقات میلاد قزل سفلو از شهرستان مینودشت در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم موفق شد با پیروزی بر تمام حریفان به مدال طلا دست پیدا کند. پس از وی نماینده ایلام نایب قهرمان شد و سانداکاران تهرانی و آذربایجان غربی مشترکاً سوم شدند.

 

علاوه بر میلاد و جواد قزلسفلو از مینودشت، سعید سوخته سرایی و محمدمهدی مزرعه از علی آبادکتول در این رقابت ها شرکت کرده بود.

 

میلاد قزلسفلو ۲۴ ساله در دوران ورزشی خود سابقه قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۱، نائب قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۰، چندین دوره حضور در اردو تیم ملی جوانان و بزرگسالان، قهرمانی چندین دوره مسابقات کشوری، نائب قهرمانی کشور و حضور در تیم ملی موی تای جوانان و مقام اول المپیاد ایرانیان را در کارنامه دارد.

 

میلاد و ابوالفضل دوزینی آخرین افتخارآفرینان ووشو استان در مسابقات کشوری بوده اند. ووشو گلستان در بخش ساندا پس از سال ۹۱ به چنین موفقیتی دست پیدا نکرده بود و امیدواریم کسب مدال طلای میلاد، تولدی دوباره برای این ورزش رزمی محبوب باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *