وقتی ورزش مازندران بوی نفت می دهد…

اختصاصی نسیم ورزش: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری برنامه ریزی های مطلوبی در خصوص توسعه ورزش داشته است نفت منطقه ساری توانسته است همگانی کردن در حوزه ورزش را به معنای واقعی نشان دهد. می توانیم بگوییم ورزش در مازندران با فعالیت های چشمگیر این شرکت بوی نفت می د هد.شرکت نفت منطقه ساری توانسته است با ابزار ورزش نشاط و شادابی را به کارکنان خود به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش: حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش در خصوص عملکرد شرکت در حوزه ورزش بیان نمود: ورزش یک ارزش فردی و گروهی است و در این امر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری برنامه های بسیاری در ورزش اعم از تمرینات و برگزاری مسابقات در مناسبت های مختلف انجام داده است.

حسینعلی طالبی

وی بیان نمود: در روزهای یکشنبه و سه شنبه در زمین فوتبال استاندارد چمن منطقه تمرینات ورزشی در اختیار کارکنان قرار دارد. وی افزود: برگزاری مسابقات دوستانه  فوتبال با تیمهای ادارات و باشگاهای استان در طول سال اعم از مسابقات فوتبال چمنی شرکتهای تابعه صنعت نفت به مناسبتهای سوم خرداد و هفته بسیج و دهه مبارک فجر در سالهای گذشته انجام شد و همچنین در امسال هم تکرار خواهند شد.

طالبی اذعان نمود: برای تمرین و آمادگی در مسابقات از مربیان حرفه ای برای تمرین کارکنان و همچنین فرزندانشان استفاده می شود.

حسینعلی طالبی در خصوص اعزام ورزشکاران به مسابقات سراسری پالایش و پخش بیان نمود: در سال اعزام ورزشکاران اعم از آقایان و بانوان در بخش های مختلف در خصوص مسابقات فوتسال ادارات و بسیج استان و همچنین اعزام ورزشکاران بانوان زیر ۲۶ سال به مسابقات سراسری شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران را داریم و مقامات بسیاری کسب نموده ایم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از دیگر عملکرد سالانه در خصوص ورزش کارکنان انعقاد قرارداد با سالنهای ورزشی جهت بدنسازی و دیگر رشته های ورزشی را بیان نمود و افزود: در سالن ورزشی منطقه برگزاری هفتگی کلاس آمادگی جسمانی برای بانوان شرکت انجام می شود.

او در خصوص رشته ورزشی کوهنوردی بیان کرد: برگزاری اردوهای کوهنوردی کارکنان منطقه و نواحی به مناسبتهای مختلف هرماه یکبار به ارتفاعات کوههای اوریم به ورسک،دشت درویک آمل ، آبشار امام زاده گزو سوادکوه،سنگ درگاه آمل، ارفع سوادکوه،امامزاده عبدالمناف آمل،امام زاده قاسم آمل،اسطلخ سر سوادکوه،خیرونرو(خطیر کوه سواد کوه و دریاچه شورمست را داریم.

طالبی در مورد ورزش جانبازان گفت: اعزام ورزشکارن جانباز از جمله مهمترین برنامه در حوزه ورزش شرکت می باشد و هر سال در مسابقات سراسری جانبازان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در رشته فوتسال،تنیس روی میز، شنا و تیراندازی حضور پررنگ ورزشکاران جانباز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ساری دارای تحسین است.

وی در پایان گفت : در رشته ورزشی شنا فرزندان و کارکنان این شرکت روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته از امکانات در این حوزه بهره مند خواهند شد او ادامه داد: ورزش یک مقوله مهم در خصوص فرهنگی و اجتماعی است و باید به فکر علمی کردن آن باشیم. تهیه و تنظیم: مهسا جنکوک

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو