وقتی متولی ورزش یک شهر پاسخگو نیست!!!/حسین زادگان پاسخگو باشد

اختصاصی نسیم ورزش: وقتی متولی ورزش یک شهر پاسخگو نیست!!!/حسین زادگان پاسخگو باشد/ ورزش مازندران در سال جدید نیازمند تحول اساسی است دستاورد های مهمی در سال ۹۷ رخ داد و می توان با استمرار این وضعیت شاهد درخشش بیش از پیش آن باشیم.

وقتی متولی ورزش یک شهر

بادبانهای کِشتی ورزش مازندران در سال گذشته برافراشته بود و وجود موج های سهمگین هم تاثیری در روند موفقیت های آن نداشتند.

انتظار می رود ورزش مازندران در سال جاری به دنبال خلق رویدادهای بزرگ و تاثیرگذار باشد.

ورزش مازندران نیازمند مدیرانی با برنامه و توانمند با رویکرد توسعه محور می باشد. مدیرانی که در پیگیری مطالبات جامعه ورزش ناتوان هستند سَم مهلک محسوب می شود.

ورزش مازندران روزهای طلایی را سپری میکند و کم کاری های برخی از مدیران،  ورزش را از ریل موفقیت خارج خواهد کرد.

رسانه های ورزشی به همراه جامعه ورزش دوش تا دوش ورزش مازندران در جهت رفع محرومیت ها و افزایش موفقیت ها تلاش می کنند و با اطلاع رسانی موانع پیش رو، خون تازه ای به بدنه ورزش مازندران تزریق می نمایند.

در این بین یکی از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای ساحلی بعنوان متولی ورزش شهر در اقدامی نابهنجار  مدتی طولانی پاسخگوی جامعه ورزش نیست و بر اساس  شنیده های از یک منبع آگاه  بعلت حجم بالای بدهی های این اداره در برگزاری مراسمات، اقدام به عدم پاسخگویی مخاطبان ورزشی نموده است و در این بین ناتوانی خود را به این صورت بروز و ظهور داده است. اقدامی که تعجب عموم را بهمراه داشته است!!!

حبیب حسین زادگان بعنوان متولی ورزش مازندران باید پاسخگوی ضعف های مدیران زیرمجموعه خود باشد و لزوم پاسخگویی این مسئولین را به جامعه ورزش تاکید نماید تا شاهد آسیب جدی به بدنه ورزش نباشیم و خللی در جهت خدمت رسانی به جامعه ورزش به وجود نیاید.

این رسانه خواستار پیگیری و پاسخگویی متولی ورزش مازندران نسبت به این کم کاری و ضعفهای موجود در ورزش این شهرستان ساحلی می باشد و تا حصول نتیجه پیگیری های لازم را صورت خواهد داد.

متولی ورزش مازندران بایستی در انتخاب روسای ادارات ورزش شهرستانهای مازندران با دقت بیشتری عمل کند تا شاهد چنین اتفاقات عجیب و غریبی و کودکانه ای در ورزش مازندران نباشیم.

امید است از سوی مدیر کل ورزش و جوانان و معاون منابع انسانی و پشتیبانی ورزش استان روسای اداره ورزش و جوانان شهرستانها آموزش و توجیه شوند تا خدمت رسانی به جامعه ورزش به خوبی صورت گیرد.

در دولتی با شعار تدبیر و امید نباید در ورزش مازندران زمینه ناامیدی جامعه ورزش فراهم شود. در سال جاری بادبانهای کِشتی ورزش مازندران را پایین نکشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو