وقتی صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد!!!/ ما باید در کارهایمان خدا را در نظر بگیریم

نسیم ورزش: صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد و این در حالی است که امیر قلعه نویی با کنایه گفته است:  ما باید در کارهایمان خدا را در نظر بگیریم.

صدای آقای خاص فوتبال ایران

صدای آقای خاص فوتبال ایران

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش امیر قلعه نویی درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: در ابتدا جا دارد درگذشت آقای پورحیدری را بار دیگر تسلیت بگویم. ما اردوی خوبی را داریم که باید به خاطر این  اردو از مسوولان کیش کمال تشکر را داشته باشم.

ما تنها دغدغه مان بازیکنان مصدوم هستند. الان کرار ، سروش رفیعی، محسن بنگر و سعید آقایی مصدوم هستند. البته دیگر بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و صبح و بعدازظهر تمرین می کنیم.

وی درباره این موضوع که کرار مدت هاست که در بند  مصدومیت اسیر است بیان داشت: کرار چون بدنش قوی نیست یک بازی که فشار می آورد به مشکل می خورد فعلا گفته ایم در تبریز بماند و اگر شرایطش بهتر شد به تیم در اردوی کیش ملحق می شود. 

سرمربی تراکتورسازی درباره برنامه ریزی جام حذفی گفت: بالاخره سازمان لیگ هم یک زمانبندی برای خودش دارد. آنها براساس برنامه های تیم ملی برنامه ریزی می کنند. ما می دانیم که مشکلات خاص خودشان رادارند به هرحال الان تیم ملی در اولویت است اما در هیچ جای دنیا اینگونه نیست.

قلعه نویی درباره صحبت های اخیر مسعود معینی عنوان کرد: حق با آقای معینی است ایشان درباره بنده واقعیت را  گفته است. وقتی استاد دانشگاه صحبتی می کند حتما بر اساس مطالعات بوده به قول ایشان که آدم باسوادی است بنده پیشکسوت استقلال محسوب نمی شوم و از این موضوع هم ناراحت نیستم. 

وی افزود: بنده در استقلال چند مرحله از کار خودم را ویژه می دانم و به آن افتخار می کنم. مرحله اول زمانی بود که استقلال به دسته سوم سقوط  کرد . دو سال تیم در خانه من بود. یک مقطع دیگر زمانی بود که استقلال سیزدهم شد و دوره بعدی وقتی بود که این تیم در رتبه نهم قرار داشت. افتخارم این است که در آن شرایط به استقلال کمک کردم. بنده جام های زیادی را با این تیم آوردم . افتخارم این است که هر وقت  استقلال پول نداشت و خیلی ها به آن نزدیک نمی شدند با تمام وجود برای این تیم زحمت کشیدم. 

قلعه نویی در ادامه خاطرنشان کرد: بنده درباره آقای پورحیدری قبلا هم گفته ام و باز هم می گویم که ایشان زندگی اش را برای استقلال گذاشت. درباره پیشکسوتی چون اصغر حاجیلو هم نظرات خودم را دارم. فکر می کنم آقای حاجیلو تنها استقلالی ای است که با یک پیراهن شروع  کرد و با همان پیراهن فوتبالش را به پایان رساند حالا چرا باید ایشان از استقلال دور شود.

صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد

من باشگاه سایپا را باشگاه بزرگی می دانم اما سوالم این است که چرا آقایان اصغر حاجیلو از خانه اش بیرون کردند. آقای معینی بهتر است به همین یک سوال پاسخ بدهد ایشان در زمان حضورشان در هیات مدیره استقلال دیدند که با این پیشکسوت چه برخوردی شد اما کاری نکردند. آقای معینی شما که در هیات مدیره بودید وقتی دیدید یک آدم سالم را از خانه اش بیرون کرده اند چه کاری انجام دادید.

صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد

این یکی از نکات تاریخ مدیریت بهرام افشارزاده بود آقای معینی شما جز غذا خوردن در هیات مدیره و دور هم جمع شدن چه کاری انجام دادید؟ افتخار من این است که در هر مقطعی که در استقلال حضور داشتم ۱۵، ۱۶ نفر از کاپیتان های سابق و پیشکسوتان تیم را دور هم جمع کردم اما آقای معینی بگوید که ایشان برای پیشکسوتان چه کاری انجام داد؟

صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد

قلعه نویی درباره بیانیه اخیر باشگاه تراکتورسازی و این بحث که بازیکنان و مربیان تحت فشار زیر برگه را امضا کرده اند گفت: اولا بحث من این است که آقایان عباسی ، الیاسی ، غزنوی و دیگران برای تیم زحمت کشیدند اما معتقدم مسایل درون خانوادگی نباید به بیرون کشیده می شد. مگر ما در تراکتورسازی مشکل نداریم؟ زمان خود آقای عباسی مگر مشکل نداشتیم؟ چرا این مشکلات را درون خانواده حل نکنیم. اتفاقا الان مشکلات برای آقای آجورلو بیشتر است زیرا در گذشته به باشگاه کمک هایی می شد و الان نمی شود و آقای آجورلو تک و تنهاست. چه کسی می تواند مربیان و بازیکنان ما را تحت فشار بگذارد تابیانیه امضا کنیم.

به نظر شما بازیکنان این دوره و زمانه تحت فشار کاری می کنند؟ بنده نمی خواهم وارد ریز مسایل مدیریتی شوم همیشه گفته ام که زمان آقای عباسی جزو دوره های خوب مربیگری ام بود. الان هم معتقدم با حضور آقای آجورلو بهترین دورانم را سپری می کنم. یاد دوران حضورم در استقلال و سپاهان و کار کردن در کنار آقایان قریب، اولیایی، ساکت و … می افتم. قبلا هم گفته ام که پیش از حضور سردار آجورلو ذهنیتم نسبت به ایشان متفاوت بود. خدا لعنت کند آدم هایی را که در ورزش ماموریت شان به جان هم  انداختن چهره هاست آن هم به خاطر منافع خودشان. متاسفانه علیه آقای آجورلو تبلیغات منفی شده بود. از وقتی که با ایشان کار کردم می بینم که آن ذهنیت درست نبود. 

سرمربی اسبق استقلال درباره دیده بوسی اش با علیرضا منصوریان در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم پورحیدری اذعان داشت: همه ما وظیفه داریم به پیشکسوتان خود احترام بگذاریم. در مقطعی آقای شاهرخ بیانی همکار بنده بود و امکان نداشت یک بار از دری زودتر از ایشان عبور کنم. علیرضا منصوریان هم بالاخره هم شاگرد من بوده و هم همبازی ام . من خوشحالم که ایشان در زمان من خداحافظی کرد.

صدای آقای خاص فوتبال ایران درآمد

سه بازیکن در زمان مربیگری من از فوتبال خداحافظی کردند. که البته یک نفرشان تصمیم خودش بود که برود اما یکی از آنها یعنی محمود فکری با کاپیتانی تیم ملی در زمان بنده خداحافظی کرد و دیگری که علیرضا منصوریان بود با قهرمانی از فوتبال خداحافظی کرد. ما باید در کارهایمان خدا را در نظر بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو