وقتی حبیب حسین زادگان جَنم مدیریتی خود را به رخ ورزش کشور کشید

تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی

 

اختصاصی نسیم ورزش: سید مجید محمدیان/ بازی های المپیک مهترین رویداد ورزشی جهان محسوب می شود و در سراسر کشورها به این رویداد مهم و با اهمیت به طور گسترده پرداخته می شود. ورزشکاران اعزامی به مسابقات المپیک دارای جایگاه رفیعی در جامعه می باشند و اجر و قرب فراوانی را در بین مسئولین دارا می باشند.

 

تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندران

تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندران

استان مازندران دارای ورزشکاران بزرگی می باشد و در رویداد مهم المپیک نقش محوری را ایفا می کند. قهرمانان مازندران بارها نشان دادند که از نام ایران اسلامی دفاع جانانه ای خواهند کرد و سبب ساز بالا رفتن پرچم ایران اسلامی در میادین بین المللی می باشد.

باید نگاه مسئولین پایتخت نشین به ورزش مازندران تغییر یابد و نگاه حمایتی نسبت به حوزه ورزش در استان با توجه به نقش پر رنگ آن در موفقیت های ورزش کشور در میادین بین المللی بیش از پیش نمایان شود.

ورزش مازندران در خصوص حضور ۱۳ ورزشکار المپیکی آقایی خود را بار دیگر به ورزش کشور نشان داد. آماری که خود گویای روزهای خوش ورزش مازندران می باشد.

البته نباید از ناملایمتی های که در حق بهادر مولایی اتفاق افتاد غافل شویم. بهادر مولایی می توانست چهاردمین ورزشکار مازنی المپیکی کشور باشد.

برگزاری همایش تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی  در پایتخت اتفاق خوبی بود که از لحاظ روحی شرایط خوبی را برای ورزشکاران مازنی المپیکی ایجاد نمود.

حبیب حسین زادگان دست به کار شد و همه را برای حضور پر رنگ در صف حمایت از این ورزشکاران دعوت کرد. حسین زادگان جنم مدیریتی خود را به رخ همگان کشید و توانست فعالیتی ماندگار از خود ظهور دهد.

خسته نباشید جانانه ای به حسین زادگان و تیم اجرایی این همایش که توانستند کار بزرگی را ارائه دهند می نمایم. ورزشکاران المپیکی مازنی شب شادی را سپری کردند و این ماحصل تلاش مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و همکاران اداره کل می باشد.

متاسفانه سایر دستگاه های اجرایی استانی و شهری در جهت ایجاد فضای المپیکی اقدام مناسبی صورت نداند که این نقد به دستگاه های اجرایی وجود دارد که می توانستند به کمک دستگاه ورزش مازندران بیایند و باری از روی دوش ورزشکاران مازنی برمی داشتند.

مدیران ورزش مازندران با دست خالی و در حد توان به مسائل مادی و معنوی ورزشکاران پرداخته اند و در بخش حمایتی با توجه به عدم تخصیص اعتبارات مناسب نمره قبولی را کسب نمودند. امید است  با وجود عزم جدی مدیریتی در ورزش و تلاش مربیان دلسوز و ممارست و جدیت فعالیتهای تمرینی ورزشکاران مازندرانی شاهد کسب مدال های رنگین باشیم.

لازم به ذکر است فرزان عاشورزاده در تکواندو، مجتبی عابدینی در شمشیربازی، حسن یزدانی، رضا یزدانی و کمیل قاسمی در کشتی آزاد، قاسم رضایی و بشیر باباجان زاده در کشتی فرنگی،نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز، بهداد سلیمی و محمدرضا براری در وزنه برداری،عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور در والیبال به عنوان ۱۳ مازنی حاضر در بازی های المیپک ریو ۲۰۱۶ هستند.

پیش از این استاندارمازندران وعده کرد تا به هریک از ورزشکاران مدال آورمازنی دررقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ جوایز نقدی به ترتیب برای مدال طلا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، نقره یک میلیارد ریال و برنز نیز ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت کند.

ورزشکاران مازنی در المپیک ۲۰۱۲ لندن موفق به کسب سه مدال شامل دو طلا و یک نقره شدند که یک مدال در رشته وزنه برداری و دو مدال نیز در رشته کشتی کسب کردند

ایران دررقابت های المپیک ۲۰۱۲ لندن با کسب ۵۲ سهمیه موفق به کسب ۱۲ مدال شامل چهار طلا، پنج نقره و سه برنز شد.

۶۳ ورزشکار ایرانی موفق به دریافت سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند که حدود ۲۰ درصد از سهمیه ورزشکاران ایرانی را مازنی ها کسب کردند.

مسابقات المیپک ریو ۲۰۱۶ از پانزدهم مردادماه شروع و تا سی و یکم مرداد ادامه خواهد داشت.

خداقوت آقای مدیرکلتجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی تجلیل از ورزشکاران المپیکی مازندرانی خداقوت آقای مدیرکل خداقوت آقای مدیرکل خداقوت آقای مدیرکل خداقوت آقای مدیرکل خداقوت آقای مدیرکل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *