وقتی تکواندوی مازندران ستون فدراسیون تلقی می شود!!!

نسیم ورزش: رئیس هیئت تکواندوی مازندران از برگزاری تورنمنت جام سفیر کره به میزبانی مازندران در ساری خبر داد.  فیض‌الله نفجم در نشست خبری با اصحاب رسانه در ساری، اظهار کرد: برای نخستین‌بار مسابقات تکواندو جام سفیر کره به میزبانی مازندران در ساری برگزار می‌شود.تکواندو

وی با اشاره به برگزاری تورنمنت جام سفیر در ساری، تصریح کرد: هنوز زمان دقیق این مسابقات مشخص نیست و ساری تنها میزبان این مسابقات بوده و جوایز این تورنمنت را مسئولان کره‌ای تقبل می‌کنند.

رئیس هیئت تکواندو مازندران از حضور نماینده مازندران در لیگ برتر تکواندو خبر داد و افزود: به طور حتم نماینده‌ای از مازندران در لیگ برتر حضور دارد اما هنوز نامش مشخص نیست و این تیم از شهر ساری در لیگ برتر حضور می‌یابد.

نفجم با بیان اینکه تمام سعی و تلاش ما آبروداری در لیگ برتر تکواندو کشور است، اظهار کرد: با جذب اسپانسر خوب و قوی و همچنین بهترین تکواندوکاران بومی و غیربومی می‌خواهیم نماینده‌ای شایسته برای مازندران در لیگ برتر باشیم.

وی از کسب ۷۰ درصد مدال تکواندوکاران مازندرانی در مسابقات جهانی روسیه خبر داد و گفت: فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی و مهدی خدابخشی به عنوان سه تکواندوکاران مازندرانی در رقابت‌های جهانی روسیه موفق به کسب مدال شدند.

رئیس هیئت تکواندو مازندران با اشاره به نقش به‌سزای تکواندو مازندران در کشور، یادآور شد: ورزشکاران مازندرانی در رده‌های مختلف سنی حضور دارند و به نوعی در ترکیب تیم ملی تکواندو نوجوانان و جوانان ۵۰ درصد بازیکنان مازندرانی هستند.

نفجم با بیان اینکه به گفته رئیس فدراسیون، مازندران ستون فدراسیون محسوب می‌شود، افزود: مازندران ضمن برگزاری لیگ قهرمانی استان برای کشف استعداد، در رده‌های مختلف سنی آقایان و بانوان به‌ویژه پایه در لیگ کشور نماینده بسیار خوبی دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه مازندران به عنوان معدود استان‌های کشور است که مسابقات لیگ را با هوگو الکترونیکی برگزار می‌کند، گفت: در دو سال متوالی تکواندوکاران نونهال مازندرانی در ترکیب تیم ملی صاحب مدال طلا شدند.

نفجم با بیان اینکه به خاطر مشکلات و فعالیت حدود ۵۰ هیئت ورزشی در استان، هزینه و مساعدت فدراسیون‌ها و دستگاه ورزش به هیئت‌های ورزشی اندک است، افزود: تلاش داریم تا با حمایت اسپانسر دولتی و خصوصی و همچنین خیران ورزش بخشی از این مشکلات تکواندوی استان کاسته شود.

وی در پایان گفت: با اختصاص سالن ورزشی حسین توکلی به عنوان خانه تکواندو استان بخشی از مشکلات جامعه تکواندو کمتر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو