وقتی خونه به خونه به نماد خدمت و پویایی مازندران تبدیل می شود

 

نسیم ورزش: روز گذشته تیم فوتبال خونه به خونه مازندران موفق شد با برتری مقابل گل گهر سیرجان به رده دوم جدول لیگ دسته اول فوتبال کشور راه پیدا کند.

خونه به خونه

فارغ از مسائل فنی این دیدار و رقابتی که بین مدعیان شکل گرفته است،  در بازی دیروز اتفاق جالبی رقم خورد! در بازی خونه به خونه و گل گهر سیرجان شاهد استفاده هواداران این تیم مازندرانی از شال، شیپور، کلاه و پرچم های کوچک و بزرگی بودیم که توسط باشگاه تهیه شده بود. مسئله ای که در لیگ کم تماشاگر دسته اول فوتبال ایران به غیر از شهرهایی مانند قائمشهر و رشت کمتر یافت می شود.

بدون شک آراستگی سکوهای ورزشگاه هفت تیر بابل نیاز به حسی خوب و دلنشین دارد که باید در برادران حسن زاده جستجو کرد. اینکه باشگاه خونه به خونه به عنوان نهادی خصوصی که از بودجه دولتی ارتزاق نمی کند و مسئولان این باشگاه در کنار سرمایه گذاری خوب شان در فوتبال این کشور توجه به هواداران شان را نیز مد نظر قرار می دهند، نشان از شور خدمت به مردم و حس زیبای حسن زاده ها به پویایی مازندران دارد.

نکته جالب اینجاست که آنها علیرغم تمام زحماتی که در فوتبال متحمل می شوند، بعد از ناکامی تیم شان در یک بازی عنوان می کنند نمی توانند سرشان را مقابل هواداران تیم شان بالا بگیرند و شاید همین اقدامات و حس زیبای مسئولان این تیم است که خونه به خونه مازندران را در بین رسانه ها و جامعه فوتبال کشور به تیمی جالب، رویایی و قابل احترام تبدیل کرده است.

گویا مسئولان این باشگاه راهی را در پیش گرفته اند که به فوتبال ایران ثابت کنند بخش خصوصی نیز می تواند نقشی پررنگ در فوتبال پرطمطراق ایران داشته باشند تا بدین ترتیب زمینه ورود سایر بخش های خصوصی کشور به تیمداری فراهم شود.

این روزها تیم فوتبال خونه به خونه در کنار زحماتی که برادران حسن زاده در اقتصاد این مملکت می کشند به نماد خدمت، تولید، مردمداری و اشتغال زائی تبدیل شده است و مردم بابل این تیم را به عنوان یکی از نمادهای این شهر پرافتخار پذیرفته اند.

خوشبختانه نتایج و جایگاه این تیم نیز سبب حساس شدن مازنی ها به این مسئله شده است و حتی فوتبال دوستان شهرهای اطراف بابل مانند قائمشهر و ساری و آمل و …. نیز ضمن پیگیری اخبار این تیم، آرزو می کنند بالاخره فوتبال مازندران به حق واقعی اش که همان صعود به لیگ برتر است دست یابد و این ما را یاد جمله معروف قاسم حسن زاده می اندازد: (( مازنی ها به جای پا سعی کنند دست همدیگر را بگیرند))

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو