وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری مشخص شد

نسیم ورزش : وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری مشخص شد/ امیر حسین اکبری مدافع ملی پوش اصفهانی تیم ملی فوتبال ساحلی با عقد قرار دادی به تیم شهریار ساری پیوست.

 

وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال ساحلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم شهریار ساری در بازار نقل و انتقالات فعالیت خوبی داشته و مهره‌های خوبی را جذب کرده است.

شهریار ساری  نسبت به فصل گذشته در جمع تیم‌های لیگ برتری بیشترین تغییرات را داشته و عده زیادی از بازیکنان و کادر فنی فصل گذشته این فصل در جمع شهریار حضور نخواهند داشت.

امیر حسین اکبری بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان و فصل گذشته پارس جنوبی، به باشگاه شهریار ساری پیوست.

با وجود کارشکنی‌های فراوان در مسیر جذب امیرحسین اکبری با مدیریت سید احمد صالحی، رئیس هیئت مدیره باشگاه شهریار ساری، یکی از بهترین مدافعان تیم ملی فوتبال ساحلی کشور به شهریار ساری پیوست تا فصل ۹۸ را در جمع ساروی‌ها حضور داشته باشد.

علی درویش متولی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی و بازیکن فصل قبل ملوان بندرگز ضمن توافق با باشگاه شهریار ساری به این تیم پیوست تا حراست از دروازه شهریار ساری را در فصل ۹۸ برعهده داشته باشد.

علی درویش متولی به دلیل محرومیت فصل گذشته در دو دیدار ابتدایی فصل ۹۸ در ترکیب شهریار ساری حضور ندارد. مهدی حسنی بازیکن با اخلاق و اسبق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان ضمن توافق با باشگاه شهریار ساری به این تیم پیوست تا پس از دو فصل دوری از لیگ برتر این بار در استان خود لیگ برتر را تجربه کند.

نصیر رتبه، سرمربی فصل گذشته شهید جهان نژادیان آبادان به کادر فنی باشگاه شهریار ساری پیوست. رتبه که با سایپا کرج سابقه قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور و دعوت به اردوهای تیم ملی را به عنوان بازیکن در کارنامه ساحلی خود دارد در چند فصل اخیر هدایت آبادانی ها را در لیگ برتر بر عهده داشت.

مهیار حسن نژاد دروازه بان اسبق استقلال تهران، مهدی خانپور  و حبیب منتظری سه بازیکن مطرح فصل گذشته شهریار ساری با این تیم به توافق رسیدند تا با تجربه‌های، ساروی‌ها در کنار جوانان این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو