وزیر ورزش و جوانان : ۳۵۰۰ طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد

نسیم ورزش : وزیر ورزش و جوانان گفت: سه هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که برای تکمیل این طرح ها مشارکت خیران ضروری است.

طرح نیمه تمام ورزشی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسعود سلطانی فر عصر سه شنبه در نشست شورای اداری میامی در سرسرای شهید سید کاظم موسوی این شهرستان افزود: تلاش دولت برای تکمیل طرح های نیمه تمام است و امیدواریم تا پایان دولت در عرصه ورزش خدمات شایسته ای صورت پذیرد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ادامه داد: طلایی ترین دوران بعد از انقلاب جنگ تحمیلی در برابر تهاجم دشمن و ایستادگی ملت ایران است و این مردم با رهبری های امام راحل و بسیج مردمی و بکارگیری همه ظرفیت های نظامی و اقتصادی اجازه تعرض به یک وجب خاک کشور را ندادند.
وی روی کارآمدن دولت یازدهم را نیز یکی از دوران طلایی بعد از انقلاب اسلامی دانست و افزود: این دولت در شرایط بد اقتصادی و تحریم های ظالمانه شروع به فعالیت کرد.
سلطانی فر گفت: با وجود محرومیت ها و فشار تجاری مذاکره ها آغاز شد، در مذاکره ها قدرت سیاسی و نظامی کشور را به جهانیان نشان دادیم.
وی هم چنین با اشاره به استقبال پرشور مردم استان سمنان از رئیس جمهوری اظهار کرد: دولتمردان به عنوان خادمان ملت با حضور در منطقه های مختلف و با بررسی نیازهای مردم، به دنبال رفع مشکلات مردم و جلب رضایت آنها هستند.
سلطانی فر خدمت به مردم را مهم ترین وظیفه دولت و دولتمردان عنوان کرد و گفت: هر روز باید تلاش کنیم تا گره بیشتری از مشکلات مردم باز شود.
وی با اشاره به ظرفیت های استان سمنان گفت: باید با توجه به توانمندی های این استان در حوزه های گوناگون بویژه گردشگری اقدام جدی صورت پذیرد.
سلطانی فر گفت: از استان سمنان نباید به عنوان معبر گردشگری نام برده شود ، این استان باید به مقصد گردشگری تبدیل شود.
وزیر ورزش و جوانان هم چنین خدمت رسانی به مردم مناطق محروم را مورد تاکید قرار داد و گفت: در امر خدمت رسانی، مناطق محروم در اولویت قرار دارند ، دولت پیگیر رفع مشکلات شهرستان میامی به عنوان یکی از مناطق کم برخوردار استان است.
سلطانی فر همچنین با اشاره به ظرفیت های شهرستان میامی گفت: این شهرستان در امر گردشگری توانایی های ویژه ای دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در پاسخ به مطالبات ورزشی مردم شهرستان میامی گفت: برای ایجاد و یا تکمیل مجموعه های ورزشی در شهرستان تلاش خواهیم کرد.
وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به شهرستان میامی ، با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کرد و درادامه از محورمیامی-جیلان،بافت قدیم و بیمارستان امام رضا(ع) بازدید کرد.
شهرستان میامی با جمعیت بیش از ۴۰ هزار نفر در شرق استان سمنان واقع شده است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز سه شنبه وارد استان سمنان شد و تا فردا برنامه های مختلفی در این استان دارد.
سخنرانی مردمی در جمع مردم شاهرود، شرکت در اجلاس سراسری نماز، سخنرانی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان استان و حضور در شورای اداری استان سمنان از جمله برنامه های رئیس جمهوری در این سفر دو روزه است.
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان ، جمعی از وزرای کابینه روحانی نیز برای افتتاح و آغاز عملیات اجرای ده ها طرح مختلف به شهرستان ها سفر خواهند کرد.
روحانی پیش از این در فروردین ماه ۹۵ همراه با کاروان تدبیر و امید به استان سمنان سفر کرده بود.
برای این سفر ۷۸ طرح با اعتبار یک هزار و ۴۶۶ میلیارد تومان مدنظر است تا در سال های آینده انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو