وزیر ورزش در نوشهر: میانگین مدال آوری ایران در هر رشته المپیک ۴ است

وزیر ورزش و جوانان بابیان اینکه جایگاه ما ازنظر تعداد مدال‌آوری در رقابت‌های المپیک به‌طور میانگین چهار مدال است پیش بینی کرد که شمار مدال ها در این دوره افزایش یابد.

وزیر ورزش در نوشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیمورزش ، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از پروژه‌های ورزشی نوشهر دبابیان اینکه درمجموع در ۱۵ رشته در دوران المپیک شرکت و ۶۰ مدال کسب کرده‌ایم افزود: به‌طور میانگین چهار مدال در هر رشته کسب شد و امیدواریم باهمت ورزشکاران این تعداد افزایش یابد.

وزیر ورزش و جوانان درباره ورزشکاران المپیکی بابیان اینکه از امروز صبح رسماً کاروان المپیکی کشور اعزام‌شده‌اند گفت: گروه پیشرو هفته قبل اعزام‌شده بودند و کار اعزام همچنان دارد

وی درباره هدف سفرش به مازندران گفت: به دلیل کمبود اعتبارات پروژه‌های عمرانی مدتی متوقف‌شده است و این درحالی‌که مازندران از استان‌های دارای نمره یک و اول در کشور به شمار می‌رود.

وی بابیان اینکه مازندران بیشترین سهمیه را المپیک کسب کرده است خواستار نگاه ویژه به این استان شد و گفت: متأسفانه تاکنون این نگاه به استان نبوده و اگر وجود داشته به‌تناسب وجود قهرمانان، اشتیاق علاقه‌مندان و مردم توسعه‌نیافته است.

وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه نگاه ویژه به حوزه ورزش مازندران نیاز است، اظهار امیدواری کرد تا تحولی ازنظر زیرساخت‌های ورزشی در استان ایجاد شود.

گودرزی ادامه داد: به‌تناسب توسعه‌ای که در حوزه ورزش قهرمانی در مازندران رخ‌داده باید زیرساخت‌های ورزشی نیز توسعه یابد.

وزیر ورزش و جوانان به پروژه ورزشگاه نوشهر اشاره کرد و گفت: اعتبارات این پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری تأمین‌شده است و اخیراً نامه‌ای به سازمان مدیریت نوشته شد و تأمین اعتبارات جزو اولویت اول قرارگرفته است.

گودرزی یادآور شد: بخش عمده اعتبار امسال تأمین می‌شود و امیدواری نسبت به بازسازی و نوسازی آن اقدام شود و انشالله تا پایان سال بخش عمده این پروژه انجام شود.

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به غرب مازندران از صبح پنجشنبه آغاز شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو