وزیر ورزش و جوانان به مازندران سفر می کند

نسیم ورزش : وزیر ورزش و جوانان به مازندران سفر می کند/ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ آمل از سفر وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح سالن ورزشی شهدای منطقه پایین بازار و بازدید از ورزشگاه نیمه کاره شهید چمران به این شهرستان خبر داد.
وزیر ورزش و جوانان به مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت : ” مسعود سلطانی فر” در ادامه سفرهای استانی وزرا به استانها، پنجشنبه هفته این هفته دوم اسفند به شهرستان آمل و دیگر شهرهای مازندران  سفر خواهد کرد.

وی به دو برنامه مهم وپیش بینی شده برای وزیر ورزش وجوانان درشهرستان آمل اشاره کرد وگفت: سالن ورزشی شهدای پایین بازار درمنطقه قدیمی شهرآمل که آغاز ساخت آن در ۲۰ اردیبهشت ماه امسال با حضور آقای سلطانی فر بوده، از جمله طرح هایی که هست که در سفر به آمل افتتاح خواهد شد.

رییس اداره ورزش وجوانان آمل ادامه داد، که این سالن ورزشی با همکاری شهرداری آمل درحال ساخت است و پس از افتتاح مورد استفاده شهروندان در منطقه پایین بازار قرار خواهد گرفت.

پهلوان، بازدید از ورزشگاه نیمه کاره وپنج هزار نفری شهید چمران آمل را از دیگر برنامه های روز پنجشنبه وزیر ورزش و جوانان در سفر به این شهرستان بیان کرد و افزود : این ورزشگاه نیز در بازدیدی که وزیر در سال جاری داشت ، تصمیم های خوبی گرفته شده وبا پیگیری های استانی وشهرستانی که انجام شده، بودجه خوبی نیز برای آن پیش بینی شده که پیمانکار آن نیز اکنون مشغول است.

ساخت ورزشگاه شهیدچمران آمل در سال ۱۳۸۴ در مکان درحال ساخت فعلی آغاز شد و بعد از گذشت بیش از ۱۳ سال کمتر از ۵۰ درصد آن اجرا شده است.

در چند ماه گذشته نیز روند ساخت این ورزشگاه به طور کامل متوقف شده و نگرانی هایی را نیز برای جامعه ورزشی شهرستان به همراه داشته است.

ورزشگاه شهید چمران از قدیمی ترین ورزشگاههای شهرستان بیش از ۴۰۰هزار نفری آمل است و عمده مسابقات ورزشی این شهرستان در این ورزشگاه برگزار می شد.

وعده دوساله مدیرکل ورزش مازندران برای تکمیل ورزشگاه آمل

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ۱۸شهریور امسال در جلسه شورای اداری شهرستان آمل ، از اختصاص ۱۱ میلیارد تومان اعتبار ملی برای تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل خبر داد.

حبیب حسین زادگان افزود: وجود مالکان و شاکیان حقوقی برای ورزشگاه آمل باعث شد تا ساخت ان چند بار در این سالها متوقف شود و اما پس از حدود ۲۵ سال مشکلات حقوقی این ورزشگاه نیز با تعامل با شاکیان و مالکان برطرف و توافق کامل شد.

وی با بیان اینکه با انتخاب پیمانکار ساخت جدید ورزشگاه آمل تسریع خواهد شد، گفت: امیدواریم حداقل تا ۲ سال آینده ورزشگاه نیمه کاره شهید چمران آمل تکمیل و بهره برداری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو