وزنه برداری المپیک ریو ۲۰۱۶ /رستمی و هاشمی آزمایش دوپینگ دادند

افسران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) با حضور در محل اسکان ملی پوشان وزنه برداری ایران در دهکده بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از کیانوش رستمی و علی هاشمی دو ملی پوش وزنه برداری آزمایش دوپینگ گرفتند.

تیم ملی وزنه برداری ایران

تیم ملی وزنه برداری ایران متشکل از سه وزنه بردار، سرمربی و ماساژور صبح روز گذشته – شنبه – وارد دهکده بازی های المپیک ریو شدند و بلافاصله افسران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) از آنها آزمایش دوپینگ گرفتند.
افسران وادا از کیانوش رستمی وزنه بردار دسته ۸۵ کیلوگرم و دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن آزمایش خون و ادرار به عمل آوردند و همچنین از علی هاشمی وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم کشورمان نمونه ادرار گرفتند.
رقابت های دسته ٨۵ و ٩۴ کیلوگرم وزنه برداری جمعه و شنبه ۲۳ و ۲۴ مرداد و مسابقات دسته ۱۰۵ و به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم نیز روز های ۲۶ و ۲۷ مرداد ساعت ۲:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۵ تا ۳۱ مرداد با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور و بر پایی ۳۰۴ رویداد در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازیهای شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *