ورزش و جوانان متعلق به آحاد جامعه مردم است

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: همه دستگاه ها به ورزش و جوانان استان نقش حمایتی داشته باشند تا اثرگذاری آن بر جامعه به خصوص قشر و نسل جوان بیشتر شود.

87

مدیر کل ورزش و جوانان در مراسم و همایش روابط عمومی های دستگاههای استان مازندران با حضور رئیس انجمن روابط عمومی های کشور ضمن تبریک به خدمتگزاران عرصه روابط عمومی اظهار داشت: همه مدیران به خوبی نقش روابط عمومی ها را در دستگاهها می دانند و اهمیت می دهند.

حبیب حسین زادگان  ضمن تشکر از برگزاری این همایش وزین برگزار کننده آنها که با هماهنگی استانداری و  نظام مهندسی استان ( آقای مهندس نائیج پور) برگزار شد، تصریح کرد: مطمئناً نقش مهم روابط عمومی ها در اثرگذاری و نقش پذیری همه دستگاهها به افکار جامعه انکار ناپذیر است . وی با اشاره به افتخارآفرینی قهرمانان کشتی در جام جهانی آمریکا و قهرمانی آسیا اذعان داشت: از کشتی گیرانی که در مسابقات کشتی آزاد در کشور آمریکا افتخار افریدند و به نحو شایسته ای تجلیل بعمل آمده، جا دارد از زحمات عزیزانی که این کار خوب را انجام دادند تشکر ویژه داشته باشم.

 مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: البته باید به این امر مهم اعتقاد داشت ، که ورزش و جوانان متعلق به همه آحاد جامعه است اگر ورزشکاری دریک مسابقاتی به یک مدال خوب جهانی می رسد و پرچم کشور عزیزمان رابه اهتراز در می آورد وباعث غرور ملی می شود بر خود می بالیم که این چنین قهرمانانی در کشور و استان مان زندگی می کنند.

 وی اظهار داشت: با این بضاعت قهرمانان توانستند مدال افتخار جهانی را کسب کنند و موجب سرور و شادی و غرور ملی ، ملت بشوند.

حسین زادگان با بیان اینکه ورزش و به تبع آن جامعه جوان که به عنوان وزارت ورزش و جوانان نامگذاری شده است، افزود: همه دستگاهها و نهادها و ارگانها به نوعی به ورزشکاران خوب و جوانان و قهرمانان و به خصوص نسل جوان آینده دار جامعه خدمات دهی داشته باشند و به دستگاه ورزش و جوانان هم کمک مادی و معنوی داشته باشند که مطمئناً از این کار همه آحاد مردم و جامعه از این قبیل سود می برند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو