ورزش و جوانان استان برای تکمیل این پروژه ها به مشارکت خیرین احتیاج دارد

 

نسیم ورزش: معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه ورزش و جوانان مازندران در جلسه با روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در ساری گفت:ورزش و جوانان استان برای تکمیل این پروژه ها به مشارکت خیرین احتیاج دارد.


 اسماعیل محمدی با اشاره به نیمه کاره بودن پروژه های بی شمار ورزشی در سطح استان بیان داشت: دستگاه ورزش مازندران از مشارکت خیرین برای تکمیل پروژه های ورزشی به گرمی استقبال می کند.

وی با اشاره به اینکه قانون برای پیشبرد اهداف راهکاری های خوبی برای ورزش تعیین کرده، اذعان داشت: بند (ب) تبصره ۱۳ و بند (ح) تبصره ۲۰ برای مشارکت خیرین برای ورزش و جوانان و آموزش و پرورش تعیین شده است.

معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: مطالبات و انتظاری که مردم دارند این است که هرچه سریعتر به هر نحوی پروژه های نیمه تمام استان تکمیل شود.

محمدی از حساب هدایای خاص عموم مردم برای حمایت از ورزش خبر داد و افزود: وزارت ورزش به دنبال راه کاری است تا پروژه های ناتمام با مشارکت مردم و خیرین به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینمه روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها هر چه زودتر مجمع خیرین ورزش را تشکیل دهند، گفت: معیار ارزیابی وزارت ورزش و همچنین دستگاه ورزش به شهرستان ها از نظر استقاده و ظرفیت خیرین ورزش یار خواهد بود.
محمدی با اشاره به ابنکه مجمع خیرین ورزش یار باید از هر نظر از سوی مسئولان حمایت شوند، اظهار داشت: برای ایجاد تفاهم بین ورزش و خیرین باید راه های خوبی از جمله تسهیلات بانکی آسان و بدون نوبت برای آنها درنظر گرفته شود.
معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه خیرین ورزش از سوی روسا ادارات شناسایی شوند، خاطرنشان کرد: در حال حاضرحدود ۱۰۰ پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که با حمایت مسئولان ارشد استان، جذب اعتبار کافی و همچنین مشارکت خیرین این پروژه ها می تواند زودتر افتتاح شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *