ورزش همگانی زمینه ساز توسعه ورزشهای قهرمانی است

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد، از ورزش به ‌عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه نام برد و اظهار داشت: ورزش همگانی یکی از راهکارهایی است که می‌تواند جامعه را به سوی سالم‌سازی هدایت کند و زمینه توسعه ورزش‌های قهرمانی را به همراه داشته باشد.

پهلوان رئیس ورزش محمودآباد
پهلوان با اشاره به نقش مهم ورزش به ویژه ورزش همگانی در حفظ سلامت روحی و جسمی افراد جامعه، گفت: توسعه ورزش همگانی باید پیش از ورزش قهرمانی در اولویت باشد از همین رو استراتژی و راهبرد  ورزش و جوانان توسعه ورزش همگانی است.

وی، اظهار داشت:حرکت به سوی شهری شاداب و با نشاط با توسعه ورزش همگانی امکان پذیر است و از همین رو باید با تلاش و جدیت در راستای تحقق این موضوع گام برداریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد، تصریح کرد: امروزه شرایط شهرنشینی و توسعه حمل و نقل شهری سرعت ابتلا به بیماری ها را افزایش داده و از همین رو باید با فرهنگسازی در جامعه مردم را به سوی ورزش کردن که نقش مهمی در سلامت دارد، سوق دهیم.

وی افزود: گسترش فرهنگ ورزش بین تمام اقشار جامعه ضروری است و با سیاست‌گذاری درست می‌توان از ورزش همگانی در جهت ارتقای سطح کیفی و رشد و توسعه جامعه شهرستان استفاده کرد.

پهلوان ادامه داد: به نظرم در این راستا باید به صورت پایه‌ای کار کرد و به این صورت نباشد که روی چند رشته و یا چند باشگاه سرمایه‌گذاری کرد. همچنین نباید محدود به تعداد انگشت‌شماری از بازیکنان شویم. معتقدم در ورزش باید به صورتی کار کرد که به دریای مردم وصل باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در پایان اظهار داشت:توسعه ورزش همگانی در شهرستان محمودآباد یکی از مهمترین اهداف ما به شمار می رود   و به همین سبب همایش های پیاده روی خانوادگی و ایستگاه های سلامت و ورزش صبحگاهی و برگزاری جشنواره های فرهنگی، ورزشی مانند(مانندجشنواره پرواز باد بادکها در سر خرود و خشت سر،و جشنواره مسابقات  ساحلی و…) و جشنواره هایی از این دست از سیاستهای ورزشی شهرستان بوده که توسط هیأتهای تحت پوشش همگانی شهرستان صورت می پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو