ورزش همگانی در مازندران متحول می شود

نسیم ورزش :ورزش همگانی در مازندران متحول می شود/  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران توسعه ورزش همگانی را از ضروریات جامعه دانست و گفت: بسط ورزش همگانی, تزریق شور و نشاط و خودباروی را در اقشار مختلف جامعه در پی خواهد داشت

 ورزش همگانی در مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش, حبیب حسین زادگان با اشاره به تاکیدات استاندار درباره توسعه ورزش های همگانی در همه بخش های استان, اظهار داشت؛ دستگاه ورزش و جوانان نیز برنامه هایی در این زمینه دارد و معتقدیم باید شرایط ورزش کردن را برای همه اقشار بوجود آوریم.
وی با اشاره به ظرفیت های سازمان های مردم نهاد برای گسترش ورزش همگانی در استان افزود؛ در سالهای اخیر فعالیت سمن ها در مازندران گسترش چشمگیری داشته و این امر می تواند جهت ترویج فرهنگ ورزش همگانی بسیار موثر باشد.
حسین زادگان همچنین تاکید کرد؛ معاونت ورزش همگانی در این اداره کل جایگاه بسیار مهمی دارد و می توان گفت ورزش همگانی زیربنای اصلی این دستگاه است.
مدیرکل ورزش و جوانان در پایان اظهار داشت؛ بسط ورزش همگانی, تزریق شور و نشاط و خودباروی در اقشار مختلف جامعه است و بدین منظور برنامه ریزی های مهمی در دستور کار معاونت ورزش همگانی این اداره کل قرار گرفته است که می تواند منجر به همگانی شدن مقوله ورزش در استان گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو