ورزش همگانی باید در اولویت دستگاه ورزش قرار گیرد

نسیم ورزش: ورزش همگانی باید در اولویت دستگاه ورزش قرار گیرد، عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: همکاری شورا و شهرداری ساری در برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی سبب نشاط اجتماعی می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد:لازم است تا با اجرای برنامه های مختلف به سمت ترویج ورزش همگانی در سطح جامعه برویم ومسلما همکاری شورای شهروشهرداری ساری سبب نشاط اجتماعی در جامعه می شود.

سعید نجاریان با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی باید در اولویت اصلی دستگاه ورزش و سایر دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد، گفت: مسلما همکاری شورای شهر و شهرداری ساری سبب نشاط اجتماعی در جامعه می شود.
وی افزود:با توجه به اینکه زندگی امروزی شهروندان به صورت ماشینی و آپارتمان نشینی شده است، لازم است تا در راستای توسعه ورزش همگانی فرهنگ سازی شود.
عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی همراه با ورزش همگانی در روستای سمسکنده اقدامی خوب و بسیار بزرگ است، اضافه کرد: در واقع باید به سمت افزایش چنین برنامه‌هایی در نقاط مختلف شهر برویم تا مردم بیایند و ورزش همگانی در داخل پارک‌ها و اماکن ورزشی توسعه یابد.
وی بیان کرد: دستگاه‌هایی، مانند، شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری و آموزش و پرورش می‌توانند کمک کنند ودر کنار سایر دستگاه‌ها همکاری مفید داشته باشند.
نجاریان با اشاره به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری در تمامی مراسمات و اموراتی که به صورت عمومی در تمام دستگاه ها برگزار می شود، همکاری می کنند، گفت:هم اکنون برنامه‌های ورزشی و اوقات فراغت همه روزه در پارک‌ها از سوی شهرداری در حال برگزاری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو