ورزش کردن موجب سلامتی جسم و نشاط اجتماعی می شود

نسیم ورزش: ورزش کردن موجب داشتن جسم و روح سالم و نشاط اجتماعی می شود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری گفت: با آموزش شیوه‌های علمی ورزشی به جوانان، می‌توانیم به نتایج مثبت برگزاری همایش دست یابیم.

عشریه

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری با بیان اینکه ورزش رویکرد اجتماعی و فرهنگی را دنبال می کند، اظهار کرد: رسالت ورزش در راستای رسالت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی است، ورزش امروزه یک حرکت علمی در نظر گرفته می شود که انجام آن فرآیند رشدی و آموزشی را به دنبال دارد.
حمیدرضا عشریه با اشاره به اینکه تقویت ورزش سبب کاهش هیجانات، افزایش ارتباطات، صمیمت و نشاط اجتماعی در جامعه می شود،گفت: ورزش کردن موجب داشتن جسم و روح سالم و نشاط اجتماعی می شود.
وی با بیان اینکه هر دستگاه اجرایی ماموریت‌هایی در حوزه اجرای همایش پیاده روی خانوادگی همراه با گردهمایی ورزش های همگانی برعهده دارد،اضافه کرد: در اجرای برخی فعالیت‌ها مانند همین همایش نیاز به همکاری سایر دستگاه ها وجود دارد و مسلما ارشاد هم از طریق رسانه و مطبوعات و سایر اقدامات همکاری می کند.
عشریه بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مساعدت هایی در جهت انجام تبلیغات همایش پیاده‌روی خانوادگی همراه با گردهمایی ورزش های همگانی انجام داده است.
وی با بیان اینکه رشته های ورزشی بسیاری به صورت علمی در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: در همین راستا لازم است تا اجرای برنامه همایش پیاده روی خانوادگی همراه با گردهمایی ورزش‌های همگانی در روستای سمسکنده به صورت کارشناسی شده باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری بر افزایش انگیزه جوانان برای حضور در برنامه‌های ورزشی تاکید کرد ویادآور شد: با آموزش شیوه‌های علمی ورزشی به جوانان، می‌توانیم به نتایج مثبت برگزاری همایش دست یابیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو