مدیر ورزش مازندران اسیر حاشیه ها شد!!!

انتظارش را خیلی وقت هاست که داریم میکشیم. کم کم فضای ورزش در مازندران به گونه ای در حال رفتن است که باید خاک خورده های ورزش به گوشه ای رفته تا افراد بی تخصصی و یا سیاسی بر مسندی که جایشان نیست بنشینند.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش انتظارش را خیلی وقت هاست که داریم میکشیم. کم کم فضای ورزش در مازندران به گونه ای در حال رفتن است که باید خاک خورده های ورزش به گوشه ای رفته تا افراد بی تخصصی و یا سیاسی بر مسندی که جایشان نیست بنشینند.

در چند ماهه گذشته چندین بار خواستیم از برخی نا مهربانی ها در ورزش استان که انگار دارد به رویه ای ثابت تبدیل می شود بنویسم اما گفتیم بهتر است کمی صبر کنیم تا شاید مسئولین ورزش به اشتباه خود پی ببرند.

 برخی مداخله ها در امورات هیات های ورزشی آن قدر پر رنگ شد که صدای ورزشی ها را در آورد، باز هم گفتیم مقداری سکوت می کنیم تا شاید آقایان به ضعف خود پی ببرند.

 بسیاری از ناشکیبایی ها را در ورزش دیدیم باز هم سکوت کردیم تا بر ما خرده نگیرند و نگویند به دنبال سیاه نمایی هستیم اما ظاهراً برخی ها فکر کردند این سکوت همیشگی خواهد بود که در همین مقال به آنها می گوئیم زهی خیال باطل از امروز تمام کاستی ها را عیان و بدون هیچ مداخله ای برملا خواهیم کرد تا ماهیت بعضی از آقایان تکیه زده بر مسند مدیریتی در ورزش مازندران برای افکار عمومی شناخته شود.

 پس از سکوت در مقابل اتفاقات هیات بوکس که کم کم داشت رنگ آرامش را به خود می دید، مدیر ورزش مازندران تصمیم گرفت فردی که اندک تخصصی در این رشته را ندارد به عنوان سرپرست معرفی نماید و ضعف های بسیار در بعضی از ادارات ورزش استان و سکوت عجیب و غریب مدیر ورزش مازندران ، این بار هم یک جابجایی که معلوم نیست چه در پشت پرده دارد باعث شد تا بسیاری ازقهرمانان با ما تماس گرفته و نگرانی خود را از این بابت اعلام نمایند .

رضا مسچی اگر چه پاسخگوی تلفن نبود تا علت ماجرا را از خودش جویا شویم اما همه می دانیم با حضورش در جایگاهی که داشت، توانست باعث نزدیکی هر چه بیشتر قهرمانان به اداره کل گردد.

حضور دائم و بدون حاشیه او در مراسم استقبال از قهرمانان باعث شد تا این مساله به رسمی ثابت در اداره کل ورزش بدل شود. در این فرصت به همین مقدار بسنده می کنیم اما در روزهای آینده خواهیم نگاشت آنچه را که ورزش مازندران این روزها در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است تا بدانیم چه برسر ورزش استان دارد می آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو