ورزش مازندران نیاز به اعتبارات ملی دارد

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: خطه سر سبز مازندران در این روزها حال و هوای دیگری دارد صدای بالگردها برای مردم این استان نوید بخش حضور میهمانی ویژه خواهد داشت.

یادداشت

مردمی که در سالهای گذشته استقبال با شکوه از رئیس جمهور ادوار گذشته را در کارنامه خود دارند. سفری به رنگ بنفش در استان لاله خیز مازندران صورت خواهد گرفت و مطمئنا مردم شریف مازندران استقبال گرمی از روحانی کشورشان خواهند داشت.

ورزش مازندران سرآمد کشور است و هر جا سخن از افتخارات ورزشی جمهوری اسلامی ایران صحبت به میان می آید نام قهرمانان و ورزشکاران مازندرانی طنین انداز می شود.

ورزش مازندران مستعد در عرصه ورزشی می باشد جوانان پر شور و علاقه مند به کشتی، فوتبال و سایر رشته های ورزشی در این خطه بسیار فراوان می باشند و از حیص کمیت و کیفیت در جایگاه رفیعی قرار دارد.

گوشه چشمی به تعداد مازنی های مدال آور کشور در میادین آسیایی و جهانی و المپیک بیاندازیم ارزش این دلاورمردان ورزش استان مشاهده خواهد شد.

متاسفانه با وجود قهرمانی های متعدد و پر و پیمان قهرمانان ورزشی نگاه اعتباری به مازندران همانند استانهای است که حتی نیمی از مدالهای مازندران را کسب نکرده اند و این دور از عدالت می باشد.

از روحانی کشورمان انتظار داریم در جهت توسعه فعالیتها و زیرساختهای ورزشی که به نوعی از آن می توان سرمایه گذاری زود بازده در کشور یاد کرد اعتبارات ملی در نظر گرفته شود تا پیگیری مطالبات بحق جامعه ورزش مازندران با توان بیشتری صورت گیرد.

ورزش مازندران با اعتبارات ویژه می تواند اقتدار خود را در میادین بین الملل حفظ کند و قهرمانان مازنی بیش از پیش افتخار آفرین شوند.

ورزش مازندران نیاز به نور تدبیر و امید دارد و این اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه ورزش مازندران در جایگاه واقعی خود دیده شود.

رئیس جمهور محترم ورزشکاران مازندران برای استقبال از شما آمده اند و حال شما باید نا امیدی را به امیدواری بدل کنید.

رئیس محترم جمهور نگاه های مردم مازندران به پسا سفر می باشد و این سفر به هر شکلی به پایان خواهد رسید و ارائه مشکلات مازندران صورت خواهد گرفت اما از این پس موضوعی که برای مردم مهم می باشد اتفاقات و خبرهای خوبی است که پس از این سفر برای استان مازندران به ارمغان خواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *