ورزش مازندران نیازمند آرامش است!!!/ صبوری به خرج دهیم

سید مجید محمدیان/ چند وقتی است ورزش مازندران ملتهب شده است و فضای تقابل در ورزش مازندران حاکم می باشد درگیری در ورزش مازندران با اندکی آرامش و همدلی می تواند مرتفع شود.

ورزش مازندران نیازمند آرامش

مدتی است درگیری مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و رئیس هیات ورزش روستایی استان خبرساز شده است اخبار های عجیب و غریبی پیرامون این اختلافات اطلاع رسانی شده است و دو طرف قصد دارند خود را با یاری گرفتن از ارتباطات رسانه ای تبرئه کنند.
برگزاری مجمع هیات روستایی و عشایری مازندران چالش بزرگ ورزش مازندران نیست می توان با اندکی صبوری این موارد مرتفع شود.
هیات روستایی مازندران با تلاش رئیس و دست اندرکاران این هیات توانسته است به دستاوردهای مهمی دست یابد و یکی از هیات های پر کار استان مازندران علی رغم عدم کمک و مساعدت دستگاه ورزش مازندران به هیات های ورزشی مازندران محسوب می شود.
با وجود کمبود منابع مالی دستگاه ورزشی نتوانسته است کمک شایانی در جهت پیشبرد اهداف رشته های ورزشی در استان نماید و از این رو باید هیات های ورزشی که با دست خالی عملکرد مطلوبی دارند مورد حمایت قرار گیرند.
ورزش مازندران در فضای اتحاد و همدلی به جایگاه رفیعی دست خواهد یافت. البته در این بین رئیس هیات روستایی مازندران هم باید در اینخصوص با آرامش بیشتری عمل کند زیرا ملتهب کردن فضای ورزش رویکردی ناپسند محسوب می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران نباید با عملکردی نامتعارف سبب ساز ناپایداری در مدیریتی ورزشی مازندران شود زیرا که این خود سم مهلکی برای ورزش مازندران محسوب می شود.
این رفتارهای نامتعارف با رویکرد اتحاد و همدلی در فضای ورزش که یکی از شعارهای حسین زادگان محسوب می شود منافات خواهد داشت.
نباید مشکلات و درگیری های ورزش مازندران به خارج از استان و پایتخت کشیده شود و این ما را از پیگیری مطالبات بحق ورزشکاران مازنی دور خواهد کرد و نگاه های مدیران پایتخت نشین را به این درگیری ها معطوف خواهد کرد.
متاسفانه صدای مهلک تشنج در فضای ورزش مازندران طنین انداز شده است . قطعا کدورت و درگیری جامعه ورزش به نفع ورزش مازندران نخواهد بود.
تلاش های بحرگرد در راستای توسعه ورزش روستایی مازندران نباید به این سادگی فراموش شود و در این بین نباید جایگاه مدیریت ورزش از سوی رئیس هیات روستایی مازندران خدشه دار شود که این خود ناپسند و ناثواب خواهد بود.
در این بین نقش بزرگان ورزش مازندران در رفع این درگیری ها باید پر رنگ شود و با حضوری موثر و برگزاری نشست به این تشنج ها در فضای ورزش پایان دهند.
برگزاری انتخابات سالم هیات روستایی و بومی محلی مازندران خواست تمامی جامعه ورزش مازندران می باشد تا با این رویکرد ورزش مازندران از آسیب های احتمالی دوری کند.
رسانه های ورزشی مازندران هم با جانبداری های یک طرفه نباید هیزم بر این آتش افزون کنند که سبب افزایش شعله های این درگیری خواهد شد.
رسانه های ورزشی مازندران همانند همیشه به ایجاد اتحادو همدلی در فضای ورزش کمک نمایند تا شاهد چنین اختلافاتی در ورزش مازندران نباشیم.
خارج از قضاوت کردن در خصوص مسائل پیرامون این موضوع، درگیری و اختلاف به ضرر طرفین خواهد بود و عده ای فرصت طلب از دامن زدن به این اختلافات بهره خواهند بود.
می شود در فضای آرامش مشکلات ورزش را پیگیری نماییم. دلمان قدری برای ورزش مازندران بسوزد. شاید گاهی اندکی افتادگی نیاز است شاید گاهی باید گذشت کرد و شاید گاهی باید برای منافع ورزشی صبوری به خرج داد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو