ورزش مازندران روزگار خوبی را سپری نمی کند!!!/ مدیریت خود تنها در برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان خلاصه نکنید

نسیم ورزش/شعبان وفایی نژاد: اگر واقعاً قصد ارزیابی دقیق و واقعی از وضعیت ورزش مازندران داشته باشیم آمار اینگونه اثبات می کند که روزگار خوبی در ورزش استان سپری نمی شود.

شعبان وفایی نژاد

از آسیب دیدگی قویترین مرد جهان امید اول ورزش مازندران در صید مدال طلا وزنه برداری جهان تا ناکارآمدی تیم های والیبال و فوتسال استان در لیگ برتر کشور که در لیگ ۱ و ۲ هم شرایط چندان تعریفی ندارد و بحث برخورد رئیس فدراسیون وزنه برداری برای تعویض رئیس هیأت استان عدم واگذاری میزبانی مسابقات قاره ای و بین المللی به ورزش مازندران ناامید نمودن جامعه ورزشی استان برای تزریق کمک یا اعتبارات مالی وزارت ورزش و جوانان به ورزش مازندران جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره که امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان به طور کامل از عدم وجود اعتبارات مالی جهت کمک به استان ها هم سخن گفت تا عدم همکاری وزارتخانه ها و ادارات دولتی برای کمک به تیمداری در ورزش استان در انواع لیگ ها محرز شود.
فراموش نکنیم در چند سال قبل مازندران نماینده در مسابقات قهرمانی لیگ والیبال باشگاههای آسیا و جهان داشه است اما اینک نماینده مازندران در انتهای لیگ برتر والیبال دست و پا می زند .

در وزنه برداری / بسکتبال / هندبال / فوتبال / تنیس روی میز و اکثر رشته های ورزشی در لیگ ها مازندران تیمی ندارد این به مفهوم این است که ما در مسابقات باشگاههای آسیا نیز نماینده نداریم ؛

در بحث حضور قهرمانان مازندران در تیم های ملی و کسب سکوها و مدال و احکام بین المللی / آسیایی و جهانی و المپیک حاصل دسترنج مربیان عزیز و سازنده و گمنام ورزش مازندران است در شرایط کنونی عدم کمک های مالی مناسب به هیأت های ورزشی استان جای بحث و تبادل نظر دارد .

مازنی ها مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۳ را در سه ماه پایانی ۹۴ برگزار کردند مفهوم تأخیر ۱۰ ماهه به غیر از عدم وجود اعتبارات مالی مناسب چه می تواند باشد و چه باید کرد ؟
معاون وزیر ورزش و جوانان و استاندار مازندران انتظار دارند که بخش خصوصی برای کمک مالی به ورزش این دیار دست به کار شوند پروژه های نیمه کار به اتمام برسانند.

زمانیکه اداره کل ورزش و جوانان و اداره کنترل و نگهداری فضاهای ورزشی در استان از این مهم عاجز است از بخش خصوصی چه انتظاری می توان داشت ؛ اکثر اماکن ورزشی بخش خصوصی نیز از وضعیت موجود اقتصادی فعالی بس ناراضیند.

بحث تیمداری در ورزش آنهم از اعتبارات مالی چند شهرداری داستان جداگانه ای دارد که قصد ندارم شورائیان و شهرداران را نسبت به این مسئله حساس کنم اما باید به داد ورزش استان رسید و مدیریت خود را در برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان خلاصه نکرد.

  1. محمد

    ورزش مازندران در حال نابودی هست حبیب حسین زادگان ضعیف ترین مدیرکل تاریخ ورزش مازندران هست این شخص فقط با انشاالله و ماشاالله دارد ورزش را پیش می بره کو منتقدین مدیران کل قبل به سایت اداره کل سر بزنید می بینید فقط بازدید ، حضور و ….. کو عملکرد؟ استاندار به ورزش مازندران … در واقع باید اسم ورزش را گذاشت حبیب برای مجید مجید برای حبیب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *