ورزش مازندران روزهای منتقمی را تجربه خواهد کرد؟!!!

 

نسیم ورزش: شاید اگر بگوییم، بهروز منتقمی یکی از مدیران کل ورزش استان مازندران بوده که کارنامه درخشان او هرگز تکرار نخواهد شد گزاف نگفته باشیم.

علامت تعجب
کمتر کسی در ورزش مازندران شناس داریم که نام این مدیرکل را نشنیده، و از عملکرد او بی خبر باشد زیرا او توانست در زمان مدیرکلی خود مدیرانی را منصوب نماید که بیش از ۵ نفر پس از او  مدیرکلی، ریاست فدارسیون و مسئولیت های حساس در وزارت ورزش را کسب نمودند.
بهمن نیکخو، پاشنا، پاشا، صیدانلو،امیر پریچهره،احمد سعادتمند و …. مدیرانی هستند که در زمان مدیرکلی بهروز منتقمی ریاست ادارات ورزش مازندران را بر عهده داشتند که اکنون هریک از آنها وزنه ای برای وزارت ورزش و جوانان بشمار می آیند، اگر چه بعضاً به سکوت های معنی دار آنها در خصوص انتصاب مدیران کل ورزش مازندران، کمک به زیر ساختار ورزش در استان زادگاهشان نقد بسیار وارد می باشد! اما این بر توان آنها نمی کاهد.
ورزش مازندران حداقل  تا سال ۹۲ بواسطه مدیران کل و برنامه های اصولی در ورزش توانست در ارزیابی های وزارت ورزش و جوانان افتخارات خوبی را کسب نماید اما بعد از سال ۹۲ و آخرین مدیرکل اکنون گویا ورزش فقط نامش مانده و دیگر هیچ!!(اگر چه مدیرکل ورزش مازندران در مصاحبه اختصاصی خود با یکی از نشریات ورزش ارزیابی وزرارت ورزش را کم ارزش عنوان نموده است)
انتصاب بعضی از افراد ضعیف به عنوان رئیس اداره، روزمره گی ورزشی و نبود برنامه ای مدون و آینده دار که نقدهای بسیار را با خود به همراه دارد تنها گوشه ای از عملکرد ضعیف این اداره کل می باشد که صدای اعتراض را هر روز بیشتر از دیروز با خود یدک می کشد!
به راستی چه کسی باید پاسخگوی مدیریت ضعیف یک دستگاه باشد؟ آیا مدیریت ضعیف یک استان ورزش خیز به سادگی جبران پذیر است؟ و یا اینکه سکوت نماینده عالی دولت در استان و وزارت ورزش و شخص وزیر معنی خاصی دارد که همگان در فهم آن ناتوان هستند!
در هر صورت پیشنهاد می شود؛ اگر بهروزی برای ورزش دیار علویان دیگر درکار نیست لااقل شاگردانش را برای جلوگیری از ادامه این روند منصوب کنید./روبه شادی
  1. محمد

    بسیار بسیار احسنت به هرکسی که این قلم رو برای نجات ورزش مازندران به ثبت رساند.درود بر شرفت.واقعا چرا کسی به فکر به بی راهه رفتن ورزش استان مازندران نیست؟آقای فلاح چیکار داری می کنی؟این متن یک سند به تمام معنی از مشکلات ورزش و واقعیت آن هست که نیاز به برسی و تغییر همه جانبه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *