ورزش مازندران در کسب مدال و افتخارآفرینی نقش یک کشور را دارد

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان در حاشیه تکریم و تجلیل از ورزشکاران کارگری ۲۰۱۵ جهان در ساری گفت: ورزش مازندران در کسب مدال و افتخارآفرینی همچون یک کشور عمل می کند.

حسین زادگان

حبیب حسین زادگان با توجه به موفقیت ورزشکاران در مسابقات مختلف برون مرزی بیان داشت: شاید مازندران از نظر تقسیمات جغرافیایی یک استان است اما از نظر کسب مدال و افتخارآفرینی در ورزش همچون یک کشور عمل می کند.

وی جایگاه فعلی ورزش مازندران را در کشور خوب ارزیابی کرد و اذعان داشت: شرایط و پتانسیل ورزش مازندران به گونه ای است که با حضور ورزشکاران متعدد در معیت تیم های ملی در کشور بسیار بالا است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از جذب اعتبار و بودجه برای موفقیت ورزش مازندران در اتمام  پروژه ها خبر داد و اظهار داشت: با پیگیری های معاونت توسعه منابع انسانی و حمایت های همه جانبه استاندار و معاون سیاسی امنیتی برای سال جاری اعتبار خوبی برای ورزش مازندران جذب شد.

حسین زادگان با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کارگران کشور به میزبانی مازندران با برنامه ریزی انجام در مازندران برگزار شد، تصریح کرد: یکی از دستاوردهای مهم المپیاد ورزش کارگری حضورهمزمان ۲ وزیر ورزش و جوانان و وزیر تعاون رفاه کار و امور اجتماعی در ساری بود که در طول سال های اخیر بی سابقه بود.

وی با بیان اینکه این مراسم در برابر افتخارآفرینی و موفقیت شما ورزشکاران در اهتزاز آوردن پرچم مقدس کشورمان در مقابل کشورهای مختلف قابل قیاس نیست، افزود: این مراسم به منظور تکریم از ورزشکاران اعزامی به مسابقات کارگری قهرمانی ۲۰۱۵ جهان برگزار شد و به طور حتم در مراسمی از برترین های ورزش مازندران از این قهرمانان نیز تجلیل می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *