ورزش مازندران توانمندی‌های زیادی دارد

نسیم ورزش: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان در نشست با جامعه ورزش مازندران با بیان اینکه ورزش مازندران توانمندی‌های زیادی دارد  گفت: امیدواریم در آینده شاهد شکوفایی هرچه بیشتر  ورزش این استان باشیم.

دیدار با جامعه ورزش
 امیررضا خادم با بیان اینکه مجمع‌ها و مجامع فدراسیون‌ها در کشور هنوز قوام واقعی و چارچوب واقعی خود را نگرفته‌اند، افزود: مطالبات منطقی از حوزه ورزش در استان‌ها باید انجام شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه حمایت از ورزش بانوان باید منطقی و درخور شأن آن‌ها باشد، ادامه داد:

این مقام مسئول بیان کرد: دولت باید به‌عنوان متولی برای تشکل‌ها فضایی ایجاد کند تا این نهادهای غیردولتی بتوانند برای جذب منابع مالی با بخش خصوصی و یا بخش دولتی نشست داشته باشند.

خادم با بیان اینکه در نشست با استاندار مازندران خواستار یک ساختمان مناسب برای جوانان و تشکل‌های شدم و استاندار رضایت خود را از این درخواست اعلام کرد، ادامه داد: امیدوارم مدیران استان مازندران به جوانان میدان دهند تا آن‌ها بتوانند برای توسعه استان تلاش کنند. ‌

وی در پایان به ارائه تسهیلات به جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت: در خصوص ارائه وام مشکلی وجود ندارد و تشکل‌ها با داشتن شرایط اقدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *